Operátor/ka výroby - vyplácame týždenné zálohy! Priemerná mzda 950€ - 1000€! Vhodné aj pre ženy!

PERSOnica, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,72 EUR/hod.Mesačná mzda 950€/brutto - 1 200€/brutto (spolu s príplatkami a bonusmi)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manuálna montáž komponentov na montážnej linke
- Vizuálna kontrola jednotlivých komponentov
- Jednoduché kontrolné a čistiace práce na výrobných zariadeniach
- Iné pracovné úlohy podľa pokynov nadriadeného
- Montáž nie je fyzicky náročná, práca vhodná aj pre ženy - je však potrebná manuálna zručnosť.
- Práca je v čistých, udržiavaných priestoroch
- Práca v trojzmennej prevádzke (týždeň ranné, týždeň poobedné, týždeň nočné)

- Závodné stravovanie zabezpečené počas rannej a poobednej zmeny.
- Počas nočných zmien dostanete stravné lístky vo výške 4,40€ dobité na stravovaciu kartu.
- Príplatky za prácu v noci
- Výkonnostný bonus do výšky 160 €
- Letný bonus do 300€
- Zimný bonus do 300€
- Mimoriadne prémie

Ak vás pracovná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na nižšie uvedenom čísle alebo nám priamo zašlite váš životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá výrobou mechatronických systémov pre dvere, sedadlá a elektromotory pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na 3 zmeny

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov