Jednoduchá práca s plastovými dielmi - Operátor výroby priamo do kmeňa! Práca vhodná najmä pre ženy!

PERSOnica, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 775 - 800 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 600,-€ + príplatky + variabilné zložky mzdy. Mesačný príjem od 775,- brutto/mesiac (pri splnení stanovených podmienok)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je fyzicky nenáročná a je vhodná najmä pre ŽENY.

- Obsluha strojov a zariadení na výrobu rôznych produktov z plastu
- Kontrolovanie vyrobených dielov
- Triedenie, opracovanie, úprava a balenie dielov podľa požiadaviek zákazníka
- Práca v 3 zmennej prevádzke (ranné, poobedné, nočné)

Zabezpečená doprava zo Žiliny
Dochádzkový bonus + Výrobný bonus
Príplatky aj za poobedné zmeny + Stravné v hodnote 5,- eur
Pri zmene dlhšej ako 11 hodín, ďalší stravný lístok
Príspevky do (DDS)
Pravidelné zvyšovanie mzdy

Rozširujeme výrobu a v krátkej dobe sa budeme sťahovať do nových, moderných výrobných priestorov v Gbeľanoch.
Doprava pre zamestnancov bude zabezpečená.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala:
a) pošli nám svoj životopis na mail: tuzak@personica.sk
b) alebo nás navštívte osobne na adrese Mariánske námestie 29/6 v Žiline, číslo kancelárie 101
Tešíme sa na VÁS

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Obchodné aktivity spoločnosti sa orientujú na vyvíjajúce sa trendy.
Spoločnosť veľmi úzko spolupracuje so zákazníkmi, obzvlášť v oblasti svetelnej technológie, zdravotníckeho a elektrotechnického priemyslu.
Výroba spoločnosti je zameraná hlavne na európsky trh.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Zodpovednosť za odvedenú prácu
Samostatnosť, ochota učiť sa nové veci.
Dodržiavanie interných predpisov.

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov