Operátor výroby v Námestove! Týždenné zálohy len od nás! Priemerná mzda 950€ - 1 000€ brutto

PERSOnica, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,56 EUR/hod.Priemerná mesačná mzda 950 € - 1 000€/ brutto - bonus na produktivite - pohyblivá zložka (osobné ohodnotenie) - letný a zimný bonus - mimoriadne odmeny
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba chladičov výfukových plynov a chladičov batérií
- Laserové a robotické zváranie
- Vákuové spájkovanie
- Montáž chladičov
- Manuálna práca na výrobnej linke

- Práca na 3 zmeny, 8 hodinový pracovný čas, Pon-Pia
- Práca vhodná pre mužov aj ženy
- Práca v dobrom kolektíve
- Dôkladné zaškolenie na danú pracovnú pozíciu

- práca na HPP
- práca v stabilnej spoločnosti
- výrobný bonus - 35€
- osobné mesačné ohodnotenie 0 - 15%
- príplatky za prácu v noci, cez víkend, sviatok
- príplatky za nadčas
- možnosť týždenných záloh
- teplá strava v závodnej jedálni
- letný a zimný bonus
- zamestnanecké benefity
- podpora koordinátora

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou chladičov výfukových plynov, olejových chladičov a chladičov batérií pre automobilový priemysel. Výrobný proces firmy je zameraný na laserové, robotické zváranie a montáž chladičov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na 3 zmeny

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov