Pracuj ako vodič VZV!Priemerná mzda 900-1200€/brutto! Možnosť týždenných záloh!

PERSOnica, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,64 - 5,49 EUR/hod.- hodinový príplatok 0,60€/h, profesný príplatok 0,25€/h, hodinová mzda spolu 5,49€/h brutto -príplatky za nadčasy, nočné, soboty a nedele - mesačný bonus - zimný a letný bonus
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha vysokozdvižného vozíka
- preprava materiálu
- nakladanie a vykladanie materiálu
- zásobovanie montážnych liniek
- vykonávanie základnej údržby zvereného vozidla
- práca v 3-zmennej prevádzke
- je potrebné mať platný preukaz VZV

- možnosť vyplácania týždenných záloh
- podpora koordinátora
- príplatok za prácu nadčas, v noci, v sobotu, v nedeľu a sviatok
- mesačný bonus až do výšky 70€
- Zimný a letný bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou dielov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Je potrebné mať preukaz VZV
- Skúsenosti výhodou

PERSOnica, s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov