Hľadáme Brigádnikov Tesco - Považská Bystrica - možnosť dlhodobej brigády až do konca roka! Nástup možný ihneď!

PERSOnica, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí na brigádu s platným zdravotným preukazom v potravinárstve (možnosť vybaviť si ho u obvodného lekára):
- dokladanie tovaru na pridelenom úseku v potravinovom reťazci,
- vhodné aj pre študentov,
- možnosť časovej flexibility.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996 a v súčasnosti sú jeho pobočky v každom regióne. V súčasnosti sa na Slovensku nachádza 29 Expres predajní, 8 Extra predajní, 55 hypermarketov, 1 obchodný dom a 75 supermarketov. Okrem toho prevádzkuje na našom území aj 18 čerpacích staníc.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-potrebný potravinársky preukaz
-zodpovednosť v dochádzke
-zodpovedný prístup k práci
-samostatnosť
-spoľahlivosť
-vek min. 17 rokov

PERSOnica, s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mariánske nám. 29/6
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbora Miklová
Tel.: +421948080604
E-mail: poslať životopis