Operátor výroby + týždenné zálohy! Mzda 925-980€/brutto, Obsluha strojov a zariadení, Práca vhodná aj pre Ženy !

PERSOnica, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,88 EUR/hod.Možnosť týždenných záloh ! Priemerná mzda: 925 - 980€ + bonusy Príspevok na dopravu !
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Obsluha zariadení na výrobu kovových rámov
-Obsluha poloautomatizovaných robotov.
-Nakladanie a vykladanie kovových komponentov.
-Manipulácia s dielcami a komponentami.

-Práca na v 3- oj zmennej prevádzke/8 hodinový pracovný čas/ Od Pondelka do Piatku
-Dôkladné zaškolenie na pozíciu.
-Práca vhodná pre ŽENY aj absolventov bez praxe.
-Práca v dobrom kolektíve.
-Miesto výkonu práce - Kysucké Nové Mesto.

-Dlhodobá a stabilná práca na HPP.
-Zaujímavé finančné ohodnotenie - základná mzda je od 4,88€ /hod. + BONUSY.
-BONUSY: dochádzkový 70€, výkonnostný 30€, polročné a ročné bonusy.
-Stravné lístky v hodnote 4€ .
-Dôsledné zaškolenie zamestnancov.
-Možnosť kariérneho postupu.
-Voľné víkendy.
-Zabezpečená pracovné oblečenie (montérky, obuv)
-Dôkladná starostlivosť koordinátora.
-Vyplácanie mzdy na účet 15. v mesiaci.
-Preplácanie lekárskej prehliadky.

V prípade, ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala:
a) pošli nám svoj životopis na mail: tuzak@personica.sk
b) alebo nás navštív osobne na adrese Mariánske námestie 29/6 v Žiline, číslo kancelárie 101
Tešíme sa na VÁS

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov.
Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - spoločnosť, ktorá vyrába komponenty pre automobilový priemysel, s pobočkami v 5 krajinách sveta.
Hlavným výrobným programom sú rámy automobilových sedačiek.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

-Máte chuť pracovať.
-Spoľahlivosť a zodpovednosť
-Manuálne zručný.
-Výborný zdravotný stav.

PERSOnica, s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mariánske nám. 29/6
010 01 Žilina