Hľadáme brigádnikov do potravinárskeho priemyslu - 7 eur/ hod

PERSOnica, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s mäsom, surovinou, výrobkami, materiálom, obalmi,
- váženie a presun suroviny na ďalšie spracovanie,
- príprava lákov a nálevov,
- solenie a marinovanie suroviny,
- miešanie marinovanej suroviny,
- obsluha technologických zariadení,
- dodržiavanie technologických postupov a zásad správnej výrobnej praxe,
- čistenie a dezinfekcia pracovných pomôcok a zariadení,
- hygiena a sanitácia pracoviska.

Pracovný čas od 06:00 - 14:00
Práca vhodná pre mužov aj ženy

Informácie o výberovom konaní

- Práca v potravinárskej výrobe
- Potrebný platný potravinársky preukaz

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Najväčší výrobca rybacích a lahôdkových šalátov na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Potravinársky preukaz

PERSOnica, s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mariánske nám. 29/6
010 01 Žilina