Operátor výroby! Týždenné zálohy len od nás! Priemerná mzda od 900€, po skúšobnej dobe od 1 000€ brutto

PERSOnica, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 810 EUR/mesiac- dochádzkový bonus 35€ - výrobný bonus 0 - 100€ - zimný a letný bonus - príplatky a odmeny
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vhodnejšia pre mužov,
- práca pri montážnej linke,
- udržiavanie poriadku pri výrobe.

MOŽNOSŤ TÝŽDENNÝCH ZÁLOH!!!!!!

Pracujete v 3-zmennej prevádzke (týždeň ranné, týždeň poobedné, týždeň nočné)
Po skúšobnej dobe zvýšenie mzdy o 150 EUR

Nástup je možný ihneď.

- plne hradená doprava zo smeru Martin, Turčianské Teplice a Vrútky,
- zabezpečená strava v závodnej jedálni,
- stravné lístky v hodnote 3,83€,
- letný a zimný bonus,
- možnosť týždenných záloh.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba do automotive priemyslu, subdodávateľská firma pre KMS

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať na zmeny.

PERSOnica, s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mariánske nám. 29/6
010 01 Žilina