Pridať inzerát

Administratívny pracovník v účtovníctve i.n.

PERSONELA s.r.o.

  • Miesto práce: Seniorka n.o., Námestie SNP 35, 960 01 Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 875 EUR/mesiacodmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- vedenie podvojného účtovníctva a vyúčtovanie príspevkov za opatrovateľskú službu
- zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek, účtovanie bankových výpisov, došlých faktúr a interných dokladov

Ponúkané výhody:
- práca na chránenom pracovisku
- poskytnutie služobného telefonu
- pružný pracovný čas
- možnosť vzdelávania sa
- stravovacia karta
- pracovné miesto je vhodné aj pre uchádzača so zníženou pracovnou schopnosťou nad 41% - invalidný

Pracovné podmienky:
- pracovný čas: 7:00 - 15:30
- práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Mzda : 875,-€/mesiac

Požadovaná prax - min 4 roky

Všeobecné spôsobilosti:
- tímová práca
- informačná gramotnosť
- pružnosť v myslení /adaptabilita, flexibilita, improvizačné sposobilosti/
- samostatnosť

Ďalšie požiadavky:
- schopnosť pracovať v účtovnom programe POHODA
- odborná prax je podmienkou
- na pohovor budú pozvaní len uchádzači spĺňajúci požiadavky.

Osobnostné predpoklady:
- pozornosť
- praktické myslenie
- trpezlivosť
- spoľahlivosť

Kontakt na zamestnávateľa - miesto výkonu práce :
SENIORKA n.o.
Námestie SNP 35/48
960 01 Zvolen

Mgr.Alena Hulinová - personalistka
tel.: 0911963131
mail.: administrativa@seniorka.sk,
www: seniorka.sk

V prípade zaslania životopisu emailom, uveďte do predmetu správy: Administratívny pracovník v účtovníctve

Ak máte záujem o o prácu – kontaktujte našu agenturu alebo priamo zamestnávateľa a dohodnite sa na osobnom stretnutí .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

SENIORKA n.o. - Nezisková organizácia poskytuje sociálne služby-opatrovateľské služby v prirodzenom prostredí klienta vo vybraných mestách v SR. Profesionálnu opatrovateľskú službu vykonávajú kvalifikované opatrovateľky. Podmienky poskytovania služby na www.seniorka.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore - ekonomický

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

trpezlivosť
spoľahlivosť
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
asertivita

PERSONELA s.r.o. Zvolen je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zamestnávateľom prevažne v EÚ. Zvolen bola v roku 2011 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2011.. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Nám. SNP, 35/48
96001 Zvolen 1