Pliešovce - obsluha strojov - nenáročná práca - bez praxe - muži, ženy - ihneď

PERSONELA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pliešovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: IHNEĎ
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- práca vhodná pre ženy , pre mužov

- obsluha strojov pri výrobe plastov,
- práca v stoji aj v sede - podľa zaradenia,
- montážne a baliace činnosti podľa pokynov vo výrobe,

- práca je na tri 8 hodinové zmeny (6.00 - 14.00 / 14.00 - 22.00 / 22.00 - 6.00)- týždeň, týžden, týždeň

-zmeny je možné si vymieňať po dohode s vedúcim výroby

-pracuje sa pondelok až piatok

Mzdové podmienky:
- 700 - 1000 €/mesiac
- príplatok za druhú zmenu, príplatok za nočnú zmenu,
- finančný príspevok na stravu

Požiadavka na zamestnanca
- aktívny prístup k práci
- zodpovednosť
- precíznosť
- pozornosť
- zodpovednosť za kvalitu zabalených výrobkov
- zabezpečovacie dokončovacie práce na výrobkoch
- správne triedenie a ukladanie dobrých a nevyhovujúcich výrobkov

- možnosť zamestnať aj skupinku kamarátov
- v prípade vlastnej dopravy/autom/ - príspevok na auto - ale
podmienka minimálne traja do auta

- NÁSTUP IHNEĎ

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

-výrobná firma

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PERSONELA s.r.o. Zvolen je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zamestnávateľom prevažne v EÚ. Zvolen bola v roku 2011 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2011.. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci