Pridať inzerát

Konštruktér - Designer

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacod 1000 brutto (konečná mzda bude určená na základe odborných skúseností a stupňa seniority kandidáta)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh koncepčných riešení pre interiérové osvetlenie vozidla
- 2D/3D konštrukčné metódy plastových dielov v CATIA alebo Creo2
- vývoj nového interiérového osvetlenia
- vyhodnocovať produktové koncepty, vypracovať feasibility study, navrhovať design pre zákaznícke riešenia
- konštruovanie plastových dielov interiérového osvetlenia vozidla
- zodpovednosť za vývoj celého kompletu interiérového osvetlenia zloženého z viacerých plastových dielov
- zabezpečovať technickú spoluprácu s dodávateľmi a získavať expertnú podporu od dodávateľov pre oblasť navrhovaného konceptu
- spolupráca v rámci projektového tímu
- spolupráca s obchodníkom a projektovým manažérom v Nemecku na dennej báze
- príležitostne prezentovať koncept na stretnutí u zákazníka
- zúčastňovať sa na vyhodnocovaní testov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- výborná znalosť 2D/3D konštrukčných metód plastových dielov v CATIA alebo Creo2
- skúsenosti s prípravou 3D modelov v CATIA V5 alebo Creo2,
- konštrukčné metódy konektorov, kontaktov a plechov výhodou
- minimálne 5 rokov skúsenosti s konštrukciou, automotive lightning business výhodou
- skúsenosti s vedením projektov a menšieho konštrukčného tímu výhodou
- schopnosť komunikácie v anglickom jazyku - pokročilá úroveň; nemecký jazyk výhodou

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Personel Efekt, s.r.o
Slovenská 69
080 01 Prešov