Pridať inzerát

Operátor výroby - Balič

Personálna agentúra MAMUT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mesiac+ mesačný výkonnostný bonus až do výšky 13%
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v automobilovom priemysle v 3 zmennej prevádzke na pozícií operátor výroby - balenie automobilových súčiastok, podávanie do stroja...

- Zázemie v stabilnej spoločnosti
- Príjemne pracovné prostredie
- 13. plat
- 7 centov/km príspevok na cestovné
- 2% z hrubej mzdy príspevok na 3. dôchodkový pilier (po skúšobnej dobe)
- 6€ stravná jednotka/deň (zamestnanec zrážka 2€/deň)
- Ostatné benefity a mzdové položky podľa aktuálneho mzdového poriadku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a vyrába kovové komponenty pre automobilový priemysel. Prináša inovatívne produkty a riešenia s cieľom vyrábať bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, čím znižujú spotrebu energií a dopad automobilov na životné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

A MMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov