Pridať inzerát

Vodič retraku - možnosť výberu zmien!

Personálna agentúra MAMUT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 EUR/hod.Mzda od 6,5€/hod v čistom na zmluvu, 8€/hod živnosť
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia a organizácia tovaru v rámci skladu
- práca s VZV/ Retrak
- zaskladňovanie/ vyskladňovanie skladu
- balenie, príprava, paletizácia tovaru
- udržiavanie čistoty na pracovisku, pravidelne inventúry

Dlhodobá práca s istotou v priateľskom kolektíve

Možnosť výberu zmien ( práca na 1, 2 alebo 3 zmeny, podľa Vašich možností, možné pracovať aj na 12 hodinové zmeny)

Možnosť týždenných záloh

Výplata mesačne, vždy na čas

Zabezpečujeme dopravu na trase Nitra-Cabaj-Močenok-Trnovec nad Váhom-Šaľa

Poskytujeme ubytovanie

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis alebo ma kontaktujte telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistický sklad so zmiešaným tovarom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Zodpovedný prístup k práci
Skúsenosť s prácou na Retraku
Dobre matematické a analytické myslenie
Precíznosť a presnosť

A MMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov