Pridať inzerát

Brigáda pre ženy v knižnom sklade (Na pántoch, Rača)

Personálna agentúra MAMUT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,37 EUR/hod.4 eur/ hod v čistom
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vhodná viac pre ženy ( práca v stoji za počítačom)
Náplň práce: Vychystávanie kníh, balenie, príprava na expedíciu, práca so skenerom, rozvoz remisií.
Pracovná doba: 07:00 - 15:00 pn-pia (možnosť upravovať pracovnú dobu podľa potreby)
Mzda: 3,80€+0,20€ (dochádzkový bonus) + povinné zákonné príplatky.

Ponúkame možnosť záloh 1x do týždňa (100€ za týždeň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Sklad s knihami v Rači, Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Presný príchod do prace , zodpovednosť pri počítaní.

A.Mamut, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A.MMT, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AMMT s.r.o.
Špitálska 4
949 01 Nitra