Pridať inzerát

Picker/ka- skladník- v Nitre

Personálna agentúra MAMUT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 860 EUR/mesiac+ príplatky, bonusy
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem, výdaj, vychystávanie materiálu, kontrola objednávok
práca so skenerom (možnosť zaučenia)
triedenie, prebaľovanie a prerátavanie materiálu
manuálne zaskladňovanie a vyskladňovanie, inventúry

- možnosť týždenných záloh
Práca v 3 zmennej prevádzke
Zabezpečujeme dopravu ZDARMA z Obcí - Nitra, Jarok, Ješková Ves, Piešťany, Trnava, Hlohovec,Madunice, Topoľčany, Partizánske, Tlmače, Tes.Mlyňany, Horné Saliby, Kolárovo, Pribeta, Bánov, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Nové Zámky, Svodín, Komárno, Jacovce, Galanta + okolité obce

Zabezpečujeme ubytovanie
13.plat
práca v dynamickom tíme
možnosť kariérneho rastu
možnosť zaučenia na VZV

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Srbský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, solídnosť, flexibilita

A MMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov