Pridať inzerát

Elektrokonštruktér v prosperujúcej rodinnej spoločnosti

PERSONALITY, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiac+ 13. a 14. plat (posúdime spoločne, na základe Vašich skúseností)
  • Termín nástupu: ASAP / Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť PERSONALITY SK & CZ prináša perspektívnu kariérnu príležitosť v stabilnej spoločnosti, s viac ako 30 ročnou históriou pôsobenia na slovenskom trhu.

Pre nášho významného Klienta, stabilnú spoločnosť, pôsobiacu v perspektívnej oblasti vývoja a implementácie komplexných riešení špecializovanej elektroniky a systémov pre udržateľnú/ekologickú dopravu, obsadzujeme novú posilu do stabilného tímu Elektrokonštruktérov.

Pozícia predstavuje skvelú príležitosť stať sa členom stabilného tímu perspektívnej spoločnosti. Samozrejmosťou je kvalitné zaškolenie, onboarding a individuálny prístup.

VAŠOU ÚLOHOU BUDE:
- Návrh a vývoj elektronických zariadení pre udržateľnú/ekologickú dopravu
- Vývoj a návrh elektrických obvodov, plošných spojov, zariadení v oblasti MaR, ...
- Návrh plošných spojov
- Pravidelná komunikácia so zákazníkmi počas celej doby trvania projektu
- Komplexné spracovanie konštrukčnej, výrobnej a zákazníckej dokumentácie
- Podpora zavádzania prototypov do výroby
- Spolupráca so skúšobným laboratóriom pri vykonávaní testov
- Technická normalizácia
- Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti (výroba, projekcia, vývoj, ...)
- Pravidelný reporting

- Práca v perspektívnej spoločnosti s 30 ročnou históriou
- Stabilné zázemie spoločnosti, rodinná atmosféra a firemná kultúra založená na hodnotách
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- 13. a 14. plat
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť home office
- Mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely ako samozrejmosť
- Individuálne kurzy a školenia plne hradené zamestnávateľom
- Veľký priestor na sebarealizáciu
- Skvelá príležitosť pracovať s mnohými modernými, progresívnymi technológiami
- Podpora vedenia a kvalitný školiaci proces

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Naším Klientom je stabilná, perspektívna spoločnosť pôsobiaca v oblasti vývoja a implementácie komplexných riešení špecializovanej elektroniky a systémov pre udržateľnú/ekologickú dopravu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Predchádzajúca skúsenosť s konštruovaním v oblasti elektroniky/elektrotechniky (elektrické obvody, plošné spoje, MaR, ...) výhodou
- Znalosť niektorého z CAD/CAE systémov
- Prirodzený záujem o oblasť elektroniky
- Technické a analytické myslenie
- Zodpovednosť, samostatnosť, zmysel pre detail
- Flexibilita a odolnosť voči stresu
- Znalosť práce s technickou dokumentáciou
- Záujem o ďalšie vzdelávanie a odborný rast
- Tímový hráč

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov