Pridať inzerát

Referent inžinierskej činnosti v oblasti stavebníctva

PERSONALITY, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacZákladná nástupná mzda od 1.200 Eur brutto. Finálna výška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta. K základnej mzde sú vyplácané aj prémie v závislosti od množstva projektov.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného Klienta, medzinárodnú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, obsadzujeme pozíciu Referent inžinierskej činnosti.
Výhodou je prax zo Stavebného úradu /interný zamestnanec a pod./

Náplň práce:
• Príprava podkladov pre inžiniersku činnosť v spolupráci s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• Aktívna komunikácia medzi projekčným tímom a investorom (stavebníkom) v konaní so štátnymi orgánmi, samosprávnymi orgánmi, dotknutými orgánmi a pod.
• Administratívne zabezpečenie vstupných podkladov, prieskumov, odborných posudkov, vyjadrení a stanovísk a podkladov pre potrebné povolenia vrátane podkladov pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie, kolaudačné rozhodnutie a podobne
• Zastupovanie investora pri územnom konaní, stavebnom konaní a kolaudačnom konaní

• Práca v úspešnej spoločnosti, ktorá pretvára myšlienky a vízie na skutočnosť a tak stavia budúcnosť
• Skvelá príležitosť stať sa súčasťou skupiny, ktorá určuje trendy v tom, čomu sa venuje, vybudovať si silné meno, ktoré je zárukou dobre vykonanej práce a kvality a spolupracovať so skvelým tímom odborníkov a špecialistov
• Možnosť profesijného a kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient sa v rámci portfólia zameriava na koľajovú dopravu, pozemné komunikácie, mosty, vodohospodárske stavby, dopravné inžinierstvo, pozemné stavby a ekológiu. Projektuje cesty, rýchlostné cesty, diaľnice a ďalšiu pozemnú infraštruktúru, napr. cyklotrasy.
K ponuke komplexnosti služieb klienta patria ekonomika, inžinierska činnosť a rozpočty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie stavebného smeru výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo

Počet rokov praxe

3

• znalosť príslušných zákonov v oblasti stavebníctva - stavebný zákon
• znalosti stavebnej terminológie a procesov súvisiacich so stavebnou legislatívou
• Asertivita
• Komunikatívnosť
• Dynamickosť
• Odolnosť voči stresu

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: David Bača
Tel.: +421911969449
E-mail: poslať životopis