Pridať inzerát

Obchodník s aktívnym anglickým jazykom

PERSONALITY, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 800 EUR/mesiac+ motivujúca variabilná zložka na základe obchodných výsledkov (posúdime spoločne na základe Vašich skúseností)
  • Termín nástupu: ASAP / Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Perspektívna pracovná príležitosť v oblasti SALES!

Pre nášho významného Klienta, úspešnú spoločnosť pôsobiacu v segmente predaja marketingových a reklamných materiálov, obsadzujeme pozíciu Obchodníka. Pozícia je vhodná pre dravého obchodníka s dynamickou osobnosťou, silnou orientáciou na zákazníka a proklientským správaním. Vašou úlohou bude prinášať nový biznis, ako aj poskytovanie starostlivosti o existujúcich zákazníkov doma i v zahraničí.

Cieľovú skupinu zákazníkov nášho Klienta tvorí RETAIL a veľké medzinárodné spoločnosti, najmä z oblasti FMCG.

VAŠOU ÚLOHOU BUDE:
- Akvizícia nových zákazníkov doma i v zahraničí predovšetkým v segmente RETAIL (cca 50%)
- Identifikácia nových obchodných príležitostí
- Starostlivosť o existujúcich klientov, account management (cca 50%)
- Pravidelné návštevy zákazníkov v SR a príležitostne aj v zahraničí
- Prezentácia produktov spoločnosti zákazníkom
- Vyjednávanie obchodných podmienok
- Komunikácia s dodávateľmi a centrálou
- Reporting nadriadenému

- Zázemie úspešnej a dynamicky rastúcej spoločnosti
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Služobný automobil na súkromné účely
- Možnosť príležitostného home office
- Plná podpora zo strany vedenia spoločnosti
- Moderné kancelárske priestory v centre NITRY a príjemná atmosféra

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme Kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkám nášho Klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším Klientom je úspešná a dynamicky rastúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby a predaja marketingových a reklamných materiálov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod/sales

Počet rokov praxe

2

- Predchádzajúca prax v oblasti aktívneho obchodu min. 2 roky
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka min. na úrovni B2
- Dynamická osobnosť, obchodný duch a dravosť
- Prozákaznícka orientácia
- Orientácia na výsledok
- Ochota príležitostne cestovať do zahraničia (cca 2x do mesiaca/podľa potreby)
- Aktívny vodič, skupina B

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov