Pridať inzerát

Regionální obchodní zástupce pro region Morava

PERSONALITY, s.r.o.

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 50 000 Kč/měsícRoční balík do 800 000 Kč (rádi prodiskutujeme)
  • Termín nástupu: Ihned, případně dle dohody

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta obsazujeme pozici Regionální obchodní zástupce pro region Morava. Společnost se specializuje na udržitelná řešení ve výživě zvířat. Cílem pozice je rozvoj nových obchodních aktivit a podpora stávajících vztahů v regionu Morava. Budete součástí skvělého obchodního týmu stabilní a úspěšné společnosti.

PRACOVNÍ NÁPLŇ A KOMPETENCE:
• Prezentace produktů a služeb společnosti
• Identifikace obchodních příležitostí a akvizice nových klientů
• Péče o přidělené farmy a jejich pravidelná návštěva
• Komunikace se zákazníky a rozvíjení výborných obchodních vztahů
• Zajištění poradenství zákazníkům v oblasti výživy zvířat
• Analýza potřeb zákazníků a přinášení návrhů a řešení
• Spolupráce při sestavování krmných dávek a návrhy zlepšení na zvýšení užitkovosti
• Účast na regionálních setkáních s farmáři, na výstavách a organizace školení
• Spolupráce s oddělením logistiky
• Monitoring trhu
• Zpracování pravidelného reportu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Měsiční plat: 35 000 – 50 000 Kč, ročník balík až do 800 000 Kč (rádi prodiskutujeme společně)
• Atraktivní finanční ohodnocení
• Služební automobil i pro soukromé účely jako samozřejmost
• Skvělý tým, práce ve stabilní společnosti
• Individuální přístup a příjemná pracovní atmosféra
• Možnost seberealizace a kariérního růstu
• Silná firemní kultura
• Propracovaný systém školení
• Teambuildingy

Informace o náboru

Děkujeme všem uchazečům za projevený zájem. Jednotlivé žádosti posoudíme a telefonicky kontaktovat budeme ty kandidáty, jejichž profil nejvíce vyhovuje požadavkům našeho klienta.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pracovní pozici obsazujeme pro našeho klienta, úspěšnou společnost, která se specializuje na udržitelná řešení ve výživě zvířat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Management živočišné výroby, Zootechnika, Výživa a krmivářství a pod.

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání a předchozí pracovní zkušenosti v oblastech Zootechnika, Veterinářství, Výživa a krmivářství, agrobiologie a pod. - podmínkou!
• Výborné komunikační dovednosti
• Příjemné vystupování
• Silná orientace na zákazníka
• Zájem o dlouhodobou spolupráci
• Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
• Řidičský průkaz skupiny B

Skupina PERSONALITY® je lídrem v HR a nabízí unikátní kombinaci služeb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNÍ LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváření profi LinkedIn profilů.

PERSONALITY® vznikla v roce 2006 jako profesionální partner v oblasti HR. Náš stabilní team Headhunterů a Recruiterů má bohaté zkušenosti s obsazováním různých pozic při splnění těch nejpřísnějších kritérií. Jsme k dispozici na pobočkách v Bratislavě, Nitre, Praze a Dubaji.

Našim úspěšným Klientem a Kandidátúm poskytujeme komplexní služby, individuální poradenství a dlouhodobé partnerství. Jsme zaměřeni na vysokou úroveň služeb. Více informací o nás najdete na www.PersonalityHR.com.

V rámci služby CAREER ADVISORY vám rádi vytvoříme nebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na míru: www.ProfileLinked.in.

Peter Križan
CEO

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Adresa společnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra