Pridať inzerát

IT Sales Manager / CZ

PERSONALITY, s.r.o.

  • Místo práce: Česká republika, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60 000 - 90 000 Kč/měsícRoční balík: 1.000 000 Kč + (rádi prodiskutujeme)
  • Termín nástupu: ASAP / Dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta obsazujeme exkluzivní pozici IT Sales Managera. Společnost se zabývá SW a HW řešeními pro digitální komunikaci. Cílem pozice je podpora stávajících vztahů a rozvoj nových obchodních aktivit na území České republiky. Budete součástí skvělého obchodního týmu a reportovat přímo jednatelem společnosti.

PRACOVNÍ NÁPLŇ A KOMPETENCE:
• Vztahový management, péče o stávající klientelu v České republice
• Identifikace obchodních příležitostí, akvizice nových klientů
• Prezentace SW produktů, řešení a služeb zákazníkům
• Obchodní vyjednávání podmínek
• Aktivní spolupráce na marketingových akcích společnosti
• Komunikace s Jednatelem společnosti, ostatními odděleními, dodavateli a obchodními partnery

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Měsiční plat: 60.000 – 90.000 Kč, ročník balík až 1.000 000 Kč+ (rádi prodiskutujeme společně)
• Atraktivní finanční ohodnocení, motivující bonusy
• Služební automobil i pro soukromé účely jako samozřejmost
• Smlouva na dobu neurčitou
• Skvělý tým, práce ve stabilní společnosti s bohatou historií
• Individuální přístup a příjemná pracovní atmosféra
• Propracovaný systém školení
• Podpora ze strany Obchodního ředitele

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost se zabývá SW a HW řešeními pro digitální komunikaci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Obchod

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Podmínkou je minimálně 3-letá zkušenost s aktivním obchodem ve sféře IT technologií
• Znalost anglického jazyka je podmínkou, korporátním jazykem je právě angličtina
• Orientace v oblasti prodeje digitálních technologií, SW řešení, dat
• Výborné vyjednávací a komunikační schopnosti
• Ochota pracovat na sobě a učit se

Skupina PERSONALITY® je lídrem v HR a nabízí unikátní kombinaci služeb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNÍ LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváření profi LinkedIn profilů.

PERSONALITY® vznikla v roce 2006 jako profesionální partner v oblasti HR. Náš stabilní team Headhunterů a Recruiterů má bohaté zkušenosti s obsazováním různých pozic při splnění těch nejpřísnějších kritérií. Jsme k dispozici na pobočkách v Bratislavě, Nitre, Praze a Dubaji.

Našim úspěšným Klientem a Kandidátúm poskytujeme komplexní služby, individuální poradenství a dlouhodobé partnerství. Jsme zaměřeni na vysokou úroveň služeb. Více informací o nás najdete na www.PersonalityHR.com.

V rámci služby CAREER ADVISORY vám rádi vytvoříme nebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na míru: www.ProfileLinked.in.

Peter Križan
CEO

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Adresa společnosti

PERSONALITY - personálne služby
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra