Pridať inzerát

Finančný manažér skupiny

PERSONALITY, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 - 4 500 EUR/mesiacPosúdime spoločne
  • Termín nástupu: Ihneď, prípadne dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, stabilnú lokálnu obchodnú skupinu na Slovensku, obsadzujeme novú, zaujímavú pozíciu Finančného manažéra.

Cieľom pozície je komplexná a samostatná rola v spoločnosti, vedenie finančného tímu a podpora manažmentu pri strategických investičných rozhodnutiach. Ako Finančný manažér budete spolupracovať priamo so CEO skupiny.

PRACOVNÁ NÁPLŇ A KOMPETENCIE:
• Zodpovednosť za oblasť financií, controllingu a účtovníctva skupiny
• Riadenie menšieho finančného tímu
• Vytváranie finančnej stratégie, príprava rozpočtu a finančných plánov
• Tvorba interných procesov v rámci oddelenia
• Zavedenie procesu finančného plánovania v rámci skupiny
• Navrhovanie riešení a zlepšení pre optimalizáciu finančných procesov
• Spolupráca s manažmentom
• Finančné a investičné poradenstvo
• Analýza finančných ukazovateľov spoločnosti a sledovanie cash flow
• Príprava reportov, analýz a prezentácií pre management spoločnosti
• Implementácia reportingových a rozpočtových nástrojov
• Komunikácia s audítormi, daňovými poradcami, bankami ako aj štátnymi orgánmi dozoru
• Koordinovanie prípravy, vypĺňania a podávania reportov, daňových priznaní, ročnej závierky, výročných správ
• Daňová problematika

• Zázemie stabilnej lokálnej skupiny a spolupráca s inšpiratívnym CEO
• Príležitosť spolupodielať sa na smerovaní a transformácii skupiny v najbližších rokoch
• Komplexná rola CFO
• Možnosť poskytnutia zázemia, prípadne relokačného príspevku
• Mesačný plat Brutto: 3.500 - 4.500 EUR (vieme prediskutovať, podľa Vašich skúseností)
• Finančný bonus vo forme 13. a 14. platu a ďalšie odmeny
• Služobné vozidlo aj na súkromné účely
• Priestor pre sebarealizáciu a profesionálny rozvoj v skupine
• Multisport karta
• Teambuildingy

Ďakujeme vám za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme tých uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky a kritériá nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je stabilná lokálna obchodná skupina na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finančné, ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• Podmienkou je min. 3-ročná skúsenosť na pozícii Finančného manažéra, prípadne Risk manažéra, Konzultanta, alebo Finančného audítora
• Skúsenosť ideálne z prostredia stredných a väčších spoločností, prípadne korporácií
• Vítaná je skúsenosť z oblasti realitného biznisu, M&A, auditu
• Znalosť SK účtovníctva, finančného plánovania a analýz
• Leadership, predchádzajúca skúsenosť s riadením menšieho tímu
• Skúsenosti z vyjednávania s bankami
• Partnerský prístup
• Chuť ďalej sa profesijne rozvíjať
• Analytické myslenie, samostatnosť, praktickosť, spoľahlivosť a zmysel pre detail
• Schopnosť sústrediť sa na priority
• Znalosť MS Excel na úrovni expert
• Čestnosť, skromnosť, lojálnosť

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra