Pridať inzerát

Koordinátor logistiky / prepráv v Nitre na TPP

PERSONALITY, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacPrehodnotenie platu po skúšobnej dobe + stravné lístky 3,83€ plne hradené zamestnávateľom + hradené nadčasy + ročný bonus vo výške 2% z ročnej mzdy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho logistického tímu obsadzujeme voľnú pracovnú pozíciu Koordinátor logistiky / prepráv (Implant) v priemyselnom parku, na hlavný pracovný pomer.
Pracovná pozícia je vhodná pre mužov, nakoľko sa vykonáva fyzická kontrola kamiónov, pracuje na 2 zmeny a v práci je v priamom kontakte s domácimi aj zahraničnými šoférmi.
Práca je vhodná pre absolventa alebo človeka bez praxe.

Náplň práce:
- Koordinácia kamiónov po parkovisku
- Osobná, dôkladná technická kontrola kamiónu na parkovisku
- Zaznamenávanie nedostatkov na kamiónoch a prívesoch do systému /interný systém a Excel/
- Dohliadanie na vykonanie nápravy nedostatkov
- Aktívna, osobná komunikácia s domácimi a zahraničnými šoférmi
- Administratívne činnosti (zaznamenávanie príchodov, nakládok, vykládok, odchodov, nedostatkov a pod.) cca 30% pracovného času
- Komunikácia pomocou vysielačiek so skladom, koordinátormi a nadriadenými
- Znalosť cudzieho jazyka je výhodou, nie podmienkou
- Potrebná základná znalosť práce s PC /používa sa SW Excel, Word, Outlook a interný logistický softvér/

Pracovná doba: 2 zmenná prevádzka
ranná a poobedná zmena:
Ranná zmena 06:00 - 14:00
Poobedná zmena: 14:00 - 22:00
V prípade veľkého množstvá plánovaných prepráv sa pracuje dlhšie alebo aj v sobotu (denná zmena).

Naša spoločnosť spolupracuje s popredným výrobcom LCD televízorov v Nitre a náš tím zabezpečuje prepravu tovaru do 31 krajín Európy.

Zaujímavá práca pri ktorej kandidát spozná celý logistický proces a získa cenné skúsenosti v logistike
Dynamická práca
Mladý, priateľský kolektív
Možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú
Práca na hlavný pracovný pomer
Stravné lístky hradené v plnej výške
Hradená každá odpracovaná minúta
Hradené nadčasy
Ročné odmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naša spoločnosť zabezpečuje logistické služby pre popredného svetového výrobcu LCD televízorov a zásobujeme 31 krajín Európy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v logistike je výhodou, nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Asertívnosť
Zodpovednosť
Komunikatívnosť
Odolnosť voči stresu
Rozhodnosť

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PL Services Slovakia, s.r.o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra