Pridať inzerát

Vedúci výrobného úseku v strojárskej spoločnosti

PERSONALITY, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 700 EUR/mesiacPosúdime spoločne podľa Vašich skúseností.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného Klienta, úspešnú strojársku spoločnosť, obsadzujeme pozíciu Vedúci výrobného úseku. Pozícia je výbornou príležitosťou pre motivovaného a iniciatívneho Kandidáta so skúsenosťami z prostredia strojárskeho priemyslu. Náš Klient Vám ponúka príležitosť využiť Vaše doterajšie skúsenosti s riadením výrobného tímu v strojárskej spoločnosti, ako aj priestor pre ďalší profesijný rast a rozvoj.

PRACOVNÁ NÁPLŇ A KOMPETENCIE:
• Zodpovednosť za plánovanie, organizáciu a kontrolu výrobného procesu zvereného úseku
• Zabezpečovanie plynulého chodu výroby podľa operatívneho plánu strediska
• Vedenie, hodnotenie a motivácia tímu cca 20 zamestnancov
• Zodpovednosť za dosahovanie stanovených výrobných cieľov
• Sledovanie efektivity výroby a optimalizácia využívania zdrojov
• Riadenie nábehu nových produktov do výroby
• Návrh a implementácia optimalizácií vo výrobnom procese
• Uplatňovanie systému manažérstva kvality v oblasti SMK v súlade s medzinárodnými štandardmi STN EN ISO
• Zabezpečovanie dohľadu nad dodržiavaním BOZP na pracovisku
• Aktívna kooperácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti

• Zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Školenia a kurzy pre zamestnancov hradené spoločnosťou
• Motivujúci mesačný bonus
• Stravné hradené nad rámec zákona
• Pravidelné firemné akcie a teambuildingy
• Možnosť príspevku na bývanie pri relokácii
• Príspevok na dochádzku v prípade dochádzania zo vzdialenejších regiónov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho Klienta, úspešný a dynamicky sa rozvíjajúcu strojársku spoločnosť, ktorá sa orientuje na zákazkovú výrobu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske

Počet rokov praxe

5

• Stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie technického smeru (ideálne strojárstvo)
• Predchádzajúce skúsenosti s vedením, motiváciou a hodnotením zamestnancov, preferovane v strojárskej výrobe
• Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou, nie podmienkou
• Technické a analytické myslenie
• Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• Iniciatívnosť, zmysel pre detail
• Spoľahlivosť, proaktívny prístup, tímový hráč
• Rozhodnosť a zvládanie stresových situácií

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY - personálne služby
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Lendel
Tel.: +421903959697
E-mail: poslať životopis