Pridať inzerát

Oblastný manažér pre oblasť živočíšnej výroby

PERSONALITY, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacOd 1.300 EUR brutto/mesiac. V závislosti od skúseností kandidáta môže byť nástupný plat vyšší.
  • Termín nástupu: Ihneď, prípadne dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za pridelené farmy, ich pravidelná návšteva a poradenstvo klientom
- Prezentácia produktov a služieb spoločnosti /dezinfekčné a čistiace prostriedky/
- Spracovanie ponúk pre zákazníkov
- Účasť na obchodných poradách, na stretnutiach s farmármi a školeniach
- Školenie zamestnancov podľa požiadaviek klienta
- Uvádzanie nových produktov na trh
- Spolupráca na spustení nových technológií na farmách
- Monitoring trhu a konkurenčných cien
- Prinášanie návrhov na optimalizáciu ponuky
- Riešenie reklamácií v spolupráci so zodpovednou osobou
- Spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti
- Spracovanie týždenného reportu

- Zázemie stabilnej a úspešnej spoločnosti
- Služobné vozidlo, notebook, mobilný telefón
- Výkonnostný bonus
- 13. plat
- Komplexné zaškolenie na pozíciu
- Firemné teambuildingy
- Príjemná atmosféra a kolektív
- Férový prístup

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme tých kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkam nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, významného dodávateľa produktov a technológie pre živočíšnu výrobu. Spoločnosť má silné zázemie na trhu a ponúka širkoký sortiment produktov pre zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zootechnika, Výživa a krmovinárstvo , Manažment živočíšnej výroby, Farmárstvo a pod.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

- Predchádzajúce pracovné skúsenosti a vzdelanie v oblasti Zootechnika, prípadne Veterinárstvo, Výživa a krmovinárstvo, Manažment živočíšnej výroby a pod. je podmienkou
- Výborné komunikačné zručnosti
- Príjemné vystupovanie
- Silná orientácia na zákazníka
- Spoľahlivosť a samostatnosť
- Korektný prístup a záujem o dlhodobú spoluprácu
- Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra