Pridať inzerát

Obchodný manažér pre oblasť živočíšnej výroby

Personality, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacOd 1.300 EUR brutto/mesiac. /Uvedený plat je orientačný a v závislosti od skúseností kandidáta môže byť nástupný plat vyšší/
  • Termín nástupu: Ihneď, prípadne dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o pridelené farmy a ich pravidelná návšteva
- Komunikácia so zákazníkmi a rozvíjanie výborných obchodných vzťahov
- Zabezpečenie poradenstva zákazníkom v oblasti dezinfekčných prostriedkov v živočíšnej výrobe
- Školenie zamestnancov podľa požiadaviek zákazníka
- Zabezpečenie spustenia nových a kontroly spustených technológií na farmách
- Prezentácia produktov a služieb spoločnosti
- Spracovanie ponúk pre zákazníka
- Účasť na obchodných poradách, regionálnych stretnutiach s farmármi a školeniach
- Spolupráca pri uvádzaní nových produktov na trh
- Monitoring trhu a konkurenčných cien
- Prinášanie návrhov na optimalizáciu ponuky na trhu
- Spolupráca s technickým a ekonomickým oddelením
- Riešenie reklamácií v spolupráci so zodpovednou osobou vo firme
- Spracovanie týždenného reportu

- Silné zázemie úspešnej spoločnosti
- Dlhodobá spolupráca
- Výkonnostný bonus
- 13. plat
- Služobné vozidlo, notebook, mobilný telefón
- Firemné teambuildingy
- Zahraničné školenia
- Príjemný kolektív
- Férový prístup

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme tých kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkam nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, významného dodávateľa technológie a produktov pre živočíšnu výrobu. Spoločnosť má silné zázemie na trhu a ponúka širkoký sortiment produktov pre zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment živočíšnej výroby, Zootechnika, Agropodnikanie, Farmárstvo, Výživa a krmovinárstvo, a pod.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- Vzdelanie a predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti Manažmentu živočíšnej výroby, prípadne v oblastiach Zootechnika, Veterinárstvo, Výživa a krmovinárstvo, Agrobiológia a pod. - podmienkou! Výborné komunikačné zručnosti
- Príjemné vystupovanie
- Dobré organizačné schopnosti
- Silná orientácia na zákazníka
- Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Ovládanie MS Office
- Záujem o dlhodobú spoluprácu
- Vodičský preukaz skupiny B

Pod značkou PERSONALITY obsadzujeme kľúčové pozície v manažmente pre klientov zo Slovenska a Českej repubiky. Sme špecialisti na ťažko-obsaditeľné pozície a vynikáme širokým portfóliom aktivít. Prenajímame manažérov v projekte www.TopHeads.me

Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre, Prahe a od 2019 aj v Dubaji.

Zvýšte šancu na dreamjob a vytvoríme vám alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Váš Team www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra