Pridať inzerát

Senior účtovník / účtovníčka

Personality, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vedenie podvojného účtovníctva
- Účtovanie tuzemských a zahraničných dodávateľských faktúr
- Účtovanie interných dokladov, platobných kariet, bankových výpisov, párovanie platieb
- Príprava daňových priznaní pre DPH, súhrnných a kontrolných výkazov, spotrebných daní, daní z motorových vozidiel, zrážkových daní a pod.
- Tvorba mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok
- Spracovanie podkladov pre rezervy
- Účtovanie fixného majetku a všetky súvisiace transakcie (zaraďovanie, vyraďovanie, inventarizácia, odpisovanie)
- Práca so saldokontom pohľadávok a záväzkov
- Pravidelná inventarizácia účtov hlavnej knihy
- Sledovanie zmien v daňovej a účtovnej legislatíve a zodpovednosť za ich dodržiavanie
- Komunikácia s peňažnými ústavmi, daňovými úradmi a audítorom
- Spolupráca s inými oddeleniami
- Pravidelný reporting do centrály spoločnosti

- Zázemie silnej medzinárodnej skupiny
- Perspektívna práca a možnosť sebarealizácie
- Priestor pre odborný a profesijný rast
- Adekvátne finančné ohodnotenie
- Príjemné pracovné prostredie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkam nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá je dcérskou spoločnosťou jednej z popredných svetových spoločností v zásielkovom obchode pre B2B oblasť. S pobočkami vo vyše 20 krajinách a katalógmi v príslušných jazykoch je spoločnosť schopná zabezpečiť kompletné vybavenie prevádzok a kancelárií priamo z jedného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, finančné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

- Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- Skúsenosti s vedením podvojného účtovníctva
- Min. 5 ročné skúsenosti na podobnej pozícii v korporátnej spoločnosti podmienkou
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni (B2)
- Znalosť účtovných a daňových zákonov a operácií, podľa slovenských aj medzinárodných štandardov
- Skúsenosti s prácou v SAP je výhodou
- Precíznosť, presnosť, samostatnosť, analytické myslenie
- Zodpovedný prístup

Pod značkou PERSONALITY obsadzujeme kľúčové pozície v manažmente pre klientov zo Slovenska a Českej repubiky. Sme špecialisti na ťažko-obsaditeľné pozície a vynikáme širokým portfóliom aktivít. Prenajímame manažérov v projekte www.TopHeads.me

Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre, Prahe a od 2019 aj v Dubaji.

Zvýšte šancu na dreamjob a vytvoríme vám alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Váš Team www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra