Pridať inzerát

Interim Sales & Project Manager

Personality, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 500 EUR/mesiacZákladná a variabilná zložka je predmetom dohody na základe schopností, skúseností a dosiahnutých výsledkov. Variabilná zložka bez hornej hranice na základe dosiahnutých výsledkov jednotlivca.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prezentácia systému prenájmu Interim Managerov na SK a CZ trhu
• Anaýza trhu a identifikácia potenciálnych klientov na trhu
• Získavanie nových klientov a budovanie vzťahov s novými a existujúcimi klientmi
• Spolupráca s medzinárodnými Interim providermi na zahraničných projektoch
• Zodpovednosť za proces prenájmu Interim Managerov klientovi - spracovanie dopytu, komunikácia s klientom, oslovenie vhodných Interim Managerov a koordinácia spojenia Interim Managera s klientom
• Správa internej databázy Interim Managerov s viac ako 400 členmi - úvodný screening, rýchle vyhľadávanie a identifikácia vhodných kandidátov, komunikácia s členmi a budovanie siete oslovovaním nových potenciálnych členov
• Významné podieľanie sa na tvorbe marketingovej stratégie
• Samostatné marketingové aktivity a správa sociálnych sietí

• Flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať z domu
• Motivačné ohodnotenie v závislosti od dosahovaných výsledkov
• Stabilná spoločnosť s medzinárodným pôsobením
• Súdržný kolektív, ktorého členovia sa navzájom podporujú

Máme team ľudí, ktorí sa zanietene a oddane venuje dynamickému svetu HR a veríme, že za každou úspešnou spoločnosťou stoja práve ľudia #people.

Preto náš team chceme rozšíriť o skúseného Sales & Project Managera, ktorý zastreší projekt rozvoja obchodných aktivít divízie pre Interim Management, ktorá sa venuje rýchlemu prenájmu Interim Managerov.

Náš nový Sales & Project Manager by mal byť človek proaktívny, samostatný, orientovaný na sales a budovanie siete kontaktov, ktorému business development a akvizície nie sú cudzie.

• Vyťaženosť cca 120 hodín mesačne
• Trvanie projektu cca 18 mesiacov
• Lokalita Nitra/Bratislava

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

TOP HEADS, predstavuje najväčšiu slovensko-českú online databázu Interim Managerov.
TOP HEADS spája svojich klientov s viac ako 400 overenými odborníkmi z rôznych krajín a všetkých oblastí biznisu. Interim Manageri fungujú na projektovej báze, na dobu určitú, sú schopní rýchlo a efektívne riešiť vzniknutú situáciu. Predstavujú ideálne riešenie pre tie spoločnosti, ktoré potrebujú riešiť konkrétny problém v konkrétnom období bez nutnosti zamestnania človeka na trvalý pracovný pomer.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

• Obchodný duch a samostatnosť
• Skúsenosti s rozvojom obchodných aktivít (sektor služieb)
• Chuť prevziať zodpovednosť za sales aktivity pre lokálneho leadra na trhu v oblasti rýchleho prenájmu Interim Managerov
• Anglický jazyk - business level (C2), iný jazyk výhodou
• Skúsenosti z prostredia HR nie sú nevyhnutné, ale sú vítané

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY - personálne služby
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivona Konfálová
Tel.: +421948901909
E-mail: poslať životopis