Pridať inzerát

Účtovný špecialista s aktívnym maďarským jazykom

Personality, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 060 - 1 450 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za účtovanie prijatých faktúr a kontrolu účtov
- Účtovanie interných dokumentov
- Zaúčtovanie otvorených položiek a vyrovnávanie účtov
- Kontrola transakcií a riešenie problémov
- Komunikácia s obchodnými partnermi a ďalšími oddeleniami spoločnosti
- Spracovanie mesačných uzávierok
- Monitoring a vyhodnocovanie KPI ukazovateľov
- Zasielanie faktúr obchodným partnerom
- Kontrola procesov v SAP, odhalenie chýb a implementácia zlepšení

Náš klient Vám ponúka:
- Zázemie dynamickej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť kariérneho postupu v medzinárodnom prostredí
- Využívanie cudzích jazykov na dennej báze
- Podporu jazykového vzdelávania
- Darčekové poukážky na šport, kultúru a rekreáciu
- Nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
- Príjemné pracovné prostredie a kolektív
- Flexibilný pracovný čas
- Finančnú odmenu vo forme ročného bonusu
- Príspevok na DDS
- Komplexný systém zaškolenia a tréningov

Ďakujeme vám za prejavený záujem. Telefonicky kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky a kritériá nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je silná a úspešná medzinárodná obchodná spoločnosť OMV Slovensko, člen skupiny OMV, významného svetového výrobcu ropy a zemného plynu a inovatívnych energetických riešení pre petrochemický priemysel.
Vyše 25 ročná tradícia pôsobenia na slovenskom trhu a vyše 60 ročná história pôsobenia v medzinárodnom meradle sú zárukou stability a kvality, ktorú náš klient ponúka.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti s účtovaním
- Maďarský jazyk na pokročilej úrovni je podmienka
- Mierne pokročilá znalosť Anglického jazyka, úroveň B1
- Znalosť MS Word, Excel na pokročilej úrovni
- Dobré komunikačné zručnosti
- Analytické myslenie
- Precíznosť, spoľahlivosť, silná orientácia na výsledok

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra