Pridať inzerát

Finančný manažér

Personal service, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiacOd 3000 - 4000 Eur - Závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obchodné a finančné plánovanie (rozpočet, prognóza, hotovosť)
- Analýza a vysvetlenie odchýlok, nákladových štruktúr a odvodenie návrhov na optimalizáciu nákladov v úzkej spolupráci s manažmentom závodu a regiónu
- Kontrola závodu (výkazníctvo, výpočet hodinových sadzieb, príplatkov atď.)
- Zodpovednosť za mesačnú a ročnú uzávierku (miestne GAP a IFRS - FI/CO)
- Prvý kontakt pre externého partnera (audítori, právnici, daňoví poradcovia atď.)
- Zodpovednosť za daňové oblasti (DPH, daň z príjmu) v spolupráci s externými partnermi
- Koordinácia a podpora účtovného oddelenia

- flexibilný pracovný čas (40 hod. / týždenne)
- možnosť občasnej práce home office
- 13. a 14. plat
- príspevok na stravu formou stravnej karty alebo príspevku v hotovosti

Do výrobnej spoločnosti hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Finančný manažér

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické / finančné

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

- Pracovné skúsenosti so SAP (FI/CO)
- Účtovná znalosť miestnych GAAP a IFRS
- Min. 3 roky na podobnej pozícii vo výrobnom prostredí (ideálne v automobilovom priemysle)
- Angličtina - plynulá (písomne aj hovorovo)
- Nemčina - výhodou

Agentúra Personal service s.r.o. je personálno-vzdelávacia spoločnosť.
Ponúka komplexné služby v oblasti personalistiky, sprostredkovania práce a vzdelávacích tréningových programov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci