Pridať inzerát

Skladník

Personal service, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac850 EUR brutto mesačne / mesiac po splnení podmienok možnosť získať mesačný bonus až do výšky 143 EUR + zákonné príplatky
  • Termín nástupu: dohodou/ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manipulačné a manuálne práce s hotovými výrobkami, ich príjem z výroby a uskladňovanie na presne vyhradenom mieste, prekládka tovaru
- Práca v trojzmennej prevádzke
- Práca s informačným systémom za účelom naskladnenia a vyskladnenia výrobkov
- Kontrola správnosti etikiet a nimi presne označeného tovaru pred samotnou nakládkou
- Komplexná príprava nákladiek pre expedovanie výrobkov zákazníkom, pokiaľ nutné rozbaľovanie štandardnej formy balenia a následné opätovné zabalenie s požadovaným počtom výrobkov na základe objednávky
- Nakladanie tovaru do nákladných priestorov expedičných vozidiel čo najefektívnejším spôsobom
- Inventarizačné práce a kontrola stavov zásob tovaru v skladových priestoroch
- Plnenie úloh v súlade so skladovým hospodárstvom, v zmysle pokynov nadriadeného

- Stabilné zázemie v zahraničnej spoločnosti
- 13. a 14. plat
- KPI a vernostný bonus
- Príspevok na dôchodkové sporenie v 3. pilieri
- Stravovacia karta - Stravné lístky v hodnote 4,20 Eur

Ak Vás táto pracovná pozícia oslovila zašlite nám prosím Váš životopis na emailovú adresu : personalservice@personalservice.sk v slovenskom jazyku. Ak máte nejaké otázky informujte sa na tel. číslach : 033 / 55 11 111, 0903 727 040, 0918 538 055 (Po-Pi medzi 8:00-16:00 hod.).
V prípade že Váš zaslaný životopis bude spĺňať požiadavky zadané našim klientom, prizveme Vás na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky (v opačnom prípade si Váš životopis zaradíme do evidencie).
Za pochopenie ďakujeme.
Viac pracovných pozícií nájdete na www.personalservice.sk !
Tím Personal service

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

- Výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod, logistika, skladové hospodárstvo

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Učňovské / Stredoškolské vzdelanie v odbore obchod, logistika, skladové hospodárstvo
- Skúsenosti s prácou na VZV Retrak – podmienkou
- Schopnosti vodiča VZV
- Ochota pracovať na zmeny
- Min. 2 roky praxe
- Skladové hospodárstvo – pokročilý
- Práca so skenerom
- Vodičský preukaz sk. B
- Zodpovednosť, zmysel pre detail, flexibilita a odolnosť voči stresu

Agentúra Personal service s.r.o. je personálno-vzdelávacia spoločnosť.
Ponúka komplexné služby v oblasti personalistiky, sprostredkovania práce a vzdelávacích tréningových programov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Kapitulská 26
917 01 Trnava

Kontakt