Pridať inzerát

Marketing assistant

PERSE, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Františkánska 7, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výpomoc pri vytváraní marketingových materiálov
- podieľanie sa na vytváraní kreatívnych kampaní na sociálnych sieťach
- tvorba príspevkov a video obsahu a údržba soc. sietí
- postovanie na soc. siete (facebook + instagram, tik tok )
- pridávanie produktov na náš firemný eshop - Wordpress (skúsenosť s Wordpress vítaná, ale nie podmienkou-ponúkame plné zaškolenie )
- kontrola skladu na eshope a jeho úprava na základe predajnosti jednotlivých produktov
- zasielanie reklamných a informačných mailov, SMS správ
- skúsenosti s TIK TOK a reels sú výhodou

- pestrá a zaujímavá náplň práce
- možnosť dlhodobej spolupráce
flexibilná pracovná doba
- po zaučení možná práca z domu
- milý, mladý ústretový kolektív

práca v stabilnom mladom kolektíve, kreativita a osobný postoj k zamestnancom, zaškolenie,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Sme kamenné butiky Taliana aj s online predajom luxusného dámskeho oblečenia na trhu úspešne už viac ako 10 rokov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

WordPress - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok praxe oblasť marketingu

Počet rokov praxe

1

kandidát musí vedieť ovládať základy práce s PC a sociálnymi médiami ako facebook, instagram, tik tok..

Sme spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodom

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci