Pridať inzerát

Asistentka logistiky

PERI spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šamorínska 18, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ 13. plat + zaujímavé bonusy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vybavovanie objednávok (dodávateľské /odberateľské) podľa pokynov obchodného zástupcu
- zabezpečenie dovozu tovaru a následného prijatia na sklad vrátane organizácie dopravy a prípravy podkladov pre colného deklaranta
- komunikácia s centrálou PERI v Nemecku
- kontrola a evidencia skladových zásob na Slovensku, aj v externých skladoch v zahraničí
- včasné mesačné spracovanie, odoslanie a odovzdanie účtovných dokladov zákazníkovi a spolupracovníkom podľa zákona o DPH (faktúr, dobropisov, dodacích listov, stavu skladov a ostatných výstupov podľa potreby)
- starostlivosť o informačný systém (správnosť cien, negatívne položky, rezervácia tovaru)
- korešpondencia a spolupráca so zákazníkmi
- aktívna spolupráca pri inventarizácii
- komunikácia s finančným oddelením
- vedenie a odosielanie korešpondencie a organizácia písomnosti podľa registratúrneho plánu a pravidiel spoločnosti PERI
- zastupovanie kolegov pri absencii

- 13. plat
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- sick days
- bohatý sociálny program
- flexibilný pracovný čas
- finančné príspevky pri rôznych životných udalostiach
- nezabudnuteľné teambuildingy
- špičkový systém vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni B2 je nevyhnutnou podmienkou
- Efektívny time manažment
- Schopnosť prispôsobiť sa dynamickému prostrediu
- Príjemné vystupovanie voči zákazníkom a dodávateľom
- Znalosť colných predpisov výhodou

S obratom 1,6 mld EUR je spoločnosť PERI jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov systémov debnenia a lešenia a najväčším dodávateľom 3D tlače v oblasti stavebníctva na svete. Naša rodinná spoločnosť so sídlom vo Weissenhorne (Nemecko), s 9 100 zamestnancami, viac ako 60 dcérskymi spoločnosťami a 160 logistickými centrami poskytuje svojim klientom inovatívne systémové riešenia a komplexné služby vo všetkých oblastiach debniacej a lešenárskej techniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov