Pridať inzerát

Koordinátor v sklade Prešov

PERI spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac+ 13. plat
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spisovanie a kontrola materiálu privezeného zo stavieb
- Zodpovednosť za správnosť vykládky a nakládky tovaru, správne vyhodnotenie kvality materiálu, počítanie materiálu, zapisovanie údajov pre ďalšie spracovanie
- Správne zaskladnenie materiálu po údržbe
- Príprava tovaru pre zákazníka
- Správne vyhotovenie fotografií materiálu
- Manipulácia s tovarom
- Komunikácia s vedúcim skladu
- Koordinácia menšieho tímu
- Jedná sa o prácu na jednu zmenu od cca 7:00 - 15:30 hod
- Pracuje sa v exteriérovom sklade debnenia a lešenia

- 13. plat
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- 3 sick days
- bohatý sociálny program
- finančné príspevky pri rôznych životných udalostiach

Životopis zasielajte prostredníctvom e-mailového formulára v tejto ponuke.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

S obratom 1,5 mld EUR v roku 2020 je spoločnosť PERI jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov systémov debnenia a lešenia a najväčším dodávateľom 3D tlače v oblasti stavebníctva na svete. Naša rodinná spoločnosť so sídlom vo Weissenhorne (Nemecko), s 9 400 zamestnancami, viac ako 70 dcérskymi spoločnosťami a viac ako 110 logistickými centrami poskytuje svojim klientom inovatívne systémové riešenia a komplexné služby vo všetkých oblastiach debniacej a lešenárskej techniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov