Pridať inzerát

Pracovník dispečingu verejného osvetlenia

Performia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stará Vajnorská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac1500,-€ brutto + odmeny - variabilná zložka podľa výkonnosti až do 20% základného platu alebo živnosť á 2000,-€
  • Termín nástupu: Ihneď, prípadne dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prevzatie zodpovednosti za zverenú oblasť - dispečing a oprava a správa verejných svietidiel
• v prípade potreby oprava svietidiel a systému riadenia u klientov a ich nastavovanie podľa požiadaviek projektu
• montáž a predmontáž riadiacich jednotiek pre riadenie a správu osvetlenia
• kontrola a dielenská údržba
• výroba rozvádzačov pre vonkajšie osvetlenie
v prípade potreby jednoduché práce vo výškach s autoplošinou
• evidencia porúch, opráv a údržby zariadení osvetlenia
dohľad nad systémom riadenia a monitoringu prevádzky osvetlenia
• komunikácia s pracovníkmi servisných organizácií v rámci služby help desk

• zázemie stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti, ktorá pracuje s najnovšími technológiami vo svojom odvetví
• veľmi dobré pracovné podmienky vrátane systému odmeňovania za dosiahnuté výsledky
• pomoc a podpora zo strany dobrého tímu (mladý kolektív) aj od vedenia spoločnosti
• motivačný sociálny program
• v prípade veľmi dobrých výsledkov istá budúcnosť, stabilita zamestnania a neustály rast

V modernej spoločnosti rodinného typu je výkon každého člena tímu náročný. Preto na túto pozíciu hľadáme osobnosť, ktorá už v minulom období dosiahla dobré výsledky v predchádzajúcom zamestnaní. Nechýba Vám chuť a ochota pomáhať tímu, ktorý patrí medzi 5 najlepších na slovenskom trhu v oblasti svetelnej techniky?
Hľadáme niekoho, kto má technické myslenie, má skúsenosti s elektromontážnou prácou, je manuálne zručný a dokáže zvládať a organizovať viaceré rôznorodé činnosti a koordinovať prácu externých servisných partnerov. Ak je to v nutných prípadoch potrebné, vykonať opravu nielen on line, ale aj osobne vrátane jednoduchej práce vo výškach s autoplošinou? Žiadne nudné sedavé zamestnanie. Na druhej strane spoločnosť s minimálnou fluktuáciou, ktorá má veľmi dobré meno vo svojom odvetví, poskytuje svojim zamestnancom rozvoj, priestor pre odborný rast, veľmi príjemné pracovné prostredie, dlhodobú istotu a budúcnosť. Môže to byť výzva práve pre Vás.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je spoločnosť LED Service, s.r.o Je to rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti služieb s dobrým technickým zázemím, ktorá poskytuje služby správy a údržby LED osvetlenia pre mestá a obce formou help desku alebo dispečingu. Patrí do zoskupenia spoločností. Pozri aj spoločnosť LIGHTECH, spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v Bratislave, ktorá patrí medzi 5 najlepších na slovenskom trhu v oblasti svetelnej techniky.
LIGHTECH spoločnosť s ručením obmedzeným je moderná spoločnosť, ktorú tvorí tím nezávislých kreatívnych ľudí zameraný na komplexný, koncepčný návrh a realizáciu osvetlenia. Hlavným cieľom je spokojnosť ich klientov, osvetlenie, ktoré obohacuje priestor, vytvára emócie a ostáva v pamäti užívateľa a návštevníka. Spoločnosť sa zúčastňuje na konferenciách, výstavách a odborných seminároch a sú zapojení do procesu normalizácie a tvorby legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie, Elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

pozícia vhodná aj pre absolventa, avšak s preukázateľnými skúsenosťami formou brigád

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť a spoľahlivosť pri výkone práce
• § 1, § 22 alebo § 23 nutnou podmienkou!
• technické myslenie, orientácia v technickej dokumentácii a výkresoch
• manuálna zručnosť , “ sedliacky rozum” a ochota sa učiť
• ochota komunikovať a mať pod kontrolou aj administratívnu časť práce

Exelect je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. Sme konzultačno - poradenská firma, ktorá sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Bogárová
Tel.: +421905618304
E-mail: poslať životopis