Pridať inzerát

Účtovník

Performia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kriváň
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 500 EUR/mesiaczákladný plat od 1300,- € - do 1500 v závislosti od skúseností + odmeny na základe výsledkov
  • Termín nástupu: ASAP, prípadne dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie bezproblémového chodu celej zverenej oblasti - spracovanie a vedenie účtovnej agendy spoločnosti
• účtovanie vydaných a prijatých faktúr vrámci SR, EU a tretích krajín
• účtovanie pokladne
• vedenie skladového hospodárstva a účtovanie vlastnej výroby, nedokončenej výroby a polotovarov
• účtovanie majetku - zaraďovanie do odpisových skupín
• účtovanie dotácií zo štátneho rozpočtu / eurofondy
• zostavovanie účtovnej závierky (súvaha, výkaz ziskov a strát, cash flow, výročná správa)
• spracovávanie štatistických výkazov - INTRASTAT
• vypracovávanie a odosielanie mesačných, kvartálnych a ročných výkazov a hlásení vrátane daňových priznaní
• neskôr aj príprava ekonomických podkladov, reportov, analýz
• pravidelná komunikácia s kontrolnými, a daňovými úradmi, audítormi

• po nástupe vysoká a priama podpora nadriadenej hlavnej - účtovníčky spoločnosti, ktorá Vás postupne prevedie celou zverenou agendou
• vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť neustáleho odborného rastu a dlhodobá istá budúcnosť
• postupná možnosť kompetenčného rastu aj v ekonomickej oblasti
• zázemie stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti, ktorá poskytuje zaujímavé motivačné ohodnotenie
• dobré pracovné podmienky a skvelý tím ochotný pomôcť

Výkon práce účtovníčky je vždy náročný, preto budeme akceptovať len tých kandidátov, ktorí už v predchádzajúcej pracovnej činnosti dosiahli preukázateľné výsledky a majú v predmetnej oblasti už určité skúsenosti.
Hľadáme osobnosť, ktorá je po počiatočnom zaškolení a následnom postupnom preberaní agendy neskôr ochotná a schopná prevziať na seba zodpovednosť za samostatné vedenie celého účtovníctva. Nemusíte mať však obavy, pretože na zabezpečenie plynulého chodu Vám bude už pri štarte veľkou oporou priama pomoc a neustála podpora dlhoročnej a veľmi kompetentnej osoby, ktorá Vás plynule prevedie celou agendou. Ak chcete postupne rásť, potenciálny zamestnávateľ Vám to umožní nielen po odbornej stránke čo sa účtovníctva týka, ale veľmi dobré výsledky Vám v budúcnosti zabezpečia aj rast kompetencií v ekonomickej oblasti. Vďaka nízkej fluktuácii avšak neustálej expanzii budete mať zabezpečenú aj dlhodobú istotu zamestnania a svoju budúcnosť.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Túto pozíciu hľadáme pre spoločnosť LUKAMASIV s.r.o, so sídlom v Kriváni. Ide o modernú drevospracujúcu firmu, ktorá sa špecializuje na výrobu nábytkových komponentov a výrobkov z veľkoplošných materiálov pre známu Švédsku spoločnosť. V súčasnosti zavádza vysokovýkonnú plne automatizovanú CNC linku a pokračuje v zavádzaní ďalších inovácií vrátane neustáleho zvyšovania štandardov kvality a zlepšovania pracovných podmienok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

áno

• prax vo vedení účtovnej agendy nutnou podmienkou
• skúsenosti s účtovným programom HELIOS veľkou výhodou, nie však podmienkou
• znalosť daňových a účtovných zákonov
• vysoká miera samostatnosti a ochota postupne prevziať zodpovednosť za chod celého účtovného oddelenia
• chuť pomáhať vedeniu spoločnosti
• schopnosť nestále sa vzdelávať

Exelect je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. Sme konzultačno - poradenská firma, ktorá sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov