Pridať inzerát

Chcete byť súčasťou kvality v oblasti podlahových krytín?

PERFORMIA, spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 2 800 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spoločnosti Parket koncept s.r.o. sa dlhodobo usilujeme o zvyšovanie kvality interiérov prostredníctvom širokého sortimentu drevených a vinylových podláh a dyhovaných dosiek. To všetko v nadčasových prírodných materiáloch pre zdravé, kvalitné a moderné bývanie s dlhodobo udržateľnou kvalitou za dostupnú a férovú cenu. Na českom a slovenskom trhu sa pohybujeme od roku 2002.

Naši zákazníci potrebujú pravidelnú starostlivosť, a preto hľadáme výkonnú, samostatnú osobu na pozíciu:

Obchodno-technický poradca

Čo Vás na tejto pozícii bude čakať:

  • Pravidelný kontakt a starostlivosť o zverených súčasných zákazníkov, udržanie a prehĺbenie vzťahov s nimi
  • Doplnenie svojho portfólia zákazníkov o nových zákazníkov
  • Kvalifikované poradenstvo pri realizačných a technických problémoch zákazníkov
  • Cestovanie za zákazníkmi po celom Slovensku

Vašim výsledkom práce bude:

  • Opakujúco sa uzavreté obchody, objednávky so súčasnými i novými zákazníkmi
  • Splnený plán predaja

Čo k tomu potrebujete:

  • Dobré, dokázateľné výsledky z minulých činností, najlepšie z obchodného prostredia
  • Technické myslenie, technický pohľad na vec
  • Užívateľskú prácu na PC
  • Vodičský preukaz sk. B

Čo Vám ponúkame, je byť súčasťou malého tímu, ktorý ponúka výborný servis a včasné dodávky. Sme špecialisti v distribúcii, hlavne s tenkou dyhovou nášľapnou vrstvou s nadštandardnou dostupnosťou sortimentu. Chceme šetriť prírodu a byť silným partnerom pre našich zákazníkov. Sú to prevažne náročnejší zákazníci, ktorí nepoznajú krízu. Hľadáme osobu, ktorú bude práca u nás napĺňať a dosiahnuté výsledky ju budú ďalej motivovať. Čo Vám môžeme ponúknuť, je radosť z úspešne uzavretého obchodu. Rastúca a prehlbujúca sa spolupráca so spokojnými, pozitívne zmýšľajúcimi zákazníkmi. Práca u nás je o budovaní vzťahov.
Dáva Vám toto zmysel a chcete byť súčasťou takéhoto tímu? V tom prípade kliknite na kolónku „Odpovedať“. Tešíme sa na Vás!

Informácie o výberovom konaní