Pridať inzerát

Business development manager pre Slovensko

Performia s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacFix + odmeny na základe dosiahnutých výsledkov (Od 2500,-€ + odmeny za dosiahnuté výsledky)
  • Termín nástupu: ASAP, prípadne dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie bezproblémového chodu zverenej oblasti
• analýza a prieskum trhu vrátane sledovania trendu v poradenských službách v súvisiacich segmentoch
• udržiavanie veľmi dobrých vzťahov s už existujúcimi klientmi vrátane získavania nových obchodných prípadov v rámci Slovenska
• na základe zistenia potrieb a situácie u klientov, im poskytnúť pomoc pri určovaní druhu pomoci a spolupráce v ich raste (rozvoj podnikateľského potenciálu, hľadanie finančných zdrojov na realizáciu dobrého podnikateľského zámeru, poradenské služby v oblasti zlepšovania riadenia a podobne)
• spoluúčasť na obchodnej stratégii a marketingových koncepciách spoločnosti
• analýza vlastných výsledkov a reporting
• dodržiavanie dobrého mena spoločnosti a vysokých štandardov

• priestor pre sebarealizáciu a vysoké kompetencie
• zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá úspešne expanduje a má neustálu ambíciu rásť
• pri dosahovaní veľmi dobrých výsledkov záruka veľmi dobrého finančného ohodnotenia a istej dlhodobej budúcnosti
• priama podpora najvyššieho vedenia vrátane kvalitného adaptačného procesu a zaškolenia
• neustály odborný aj osobnostný rozvoj a všetky potrebné technické prostriedky, ktoré budete potrebovať pre výkon práce
• významná pracovná pozícia vrámci spoločnosti s možnosťou dosiahnutia partnerského vzťahu

Hľadáme výraznú osobnosť so zameraním na predaj v predmetnom segmente. Výkon tejto pozície je náročný, preto si vyžaduje kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej pracovnej činnosti dosiahli preukázateľné výsledky. Veľkou výhodou sú skúsenosti z oblasti poradenskej činnosti so zameraním na obchod. Hneď na začiatku však nadviažete na veľmi dobré renomé spoločnosti, a už vybudované vzťahy so zákazníkmi na celom Slovensku. K dosahovaniu cieľov vám bude pomáhať priamo najvyššie vedenie spoločnosti. Je to rôznorodá práca, ktorá si bude vyžadovať veľa cestovania a stretávania so zaujímavými a úspešnými ľuďmi. Nejedná sa teda o sedavú prácu v kancelárii. Po počiatočnom adaptačnom procese postupne preberiete úplnú samostatnosť, slobodu organizovania svojho času a plnú dôveru.

Hľadáte uplatnenie, presvedčili ste sa, že predaj je to, čo Vás baví? Chcete prinášať klientom hmatateľný úžitok vo forme ich rastu a prosperity?Vždy ste mali pocit, že máte naviac, túžite po zásadnej zmene a už dnes máte dobré výsledky v doterajšej činnosti? Tešíme sa na človeka, ktorý je samostatný, schopný pracovať aj v “home office”, hoci sa bude môcť oprieť o dobrý tím, a ktorý je ochotný tráviť veľa času v teréne a aj naďalej na sebe tvrdo pracovať. Túžite po tom, aby to, čo robíte, malo zmysel? Ponúkame veľmi zaujímavú prácu, kde získate veľké kompetencie v rozhodovaní a tvorení, stúpajúci zárobok a istú budúcnosť.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je spoločnosť nebotra consulting s.r.o., s kanceláriami v Bratislave aj Banskej Bystrici, ktorá hľadá a rozvíja podnikateľský potenciál svojich klientov. Zmyslom je, aby pracovali efektívnejšie - z hľadiska postupov alebo hospodárenia a s dobrým pocitom. Svojim obchodným partnerom pomáha dosahovať úspory, zvyšovať pridanú hodnotu, rozvíjať obchodné aktivity a nájsť nové odbytové kanály. Rovnako ich naviguje v širokých možnostiach financovania a v neposlednom rade aj riadenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

• skúsenosti v predaji s presahom na poradenstvo
• vedomosti o fungovaní firmy
• vysoká schopnosť komunikovať
• ochota pomáhať vedeniu spoločnosti a tímu spolupracovníkov
• chuť nestále sa vzdelávať
• vysoké nasadenie a ochota cestovať

Exelect je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. Sme konzultačno - poradenská firma, ktorá sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým
na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas
výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov