Pridať inzerát

Koordinátor projektov pre eurofondy

Performia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiac+ odmeny podľa výkonnosti - neexistuje horný strop
  • Termín nástupu: Ihneď, prípadne dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za riadenie projektov od A po Z
• práca s príručkami pre žiadateľov / prijímateľov, manuálmi, usmerneniami a legislatívou
• vypracovanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok, žiadostí o platbu, monitorovacích správ
• vypracovanie podkladov pre publicitu projektov - práca v ITMS systéme
• plánovanie jednotlivých fáz projektu
• koordinácia a komunikácia so zainteresovanými subjektami (investor, starostovia obcí, úrady,)
• vyhotovovanie cenových ponúk
• fakturácia a administratíva firemnej agendy
• reporting vedeniu spoločnosti o stave projektov

• zázemie stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti, ktorá participuje na veľmi zaujímavých a prospešných projektoch
• slobodné organizovanie svojho pracovného času - dôležité sú výsledky
• v prípade, že nemáte bydlisko v sídle spoločnosti, možnosť práce aj na diaľku z “home office” - avšak stretnutie vo firme, prípadne meeting jeden deň v týždni
• neobmedzený príjem, pretože odmena sa okrem základného platu odvíja od dosiahnutých výsledkov
• od samotného začiatku pomoc a opora zo strany dobrého tímu, ale aj od priameho vedenia spoločnosti, ktoré má s danou problematikou veľké skúsenosti
• možnosť neustáleho rozvoja a motivačný sociálny program

Výkon tejto pozície je pomerne náročný, preto si vyžaduje kandidátov, ktorí už v predchádzajúcej pracovnej činnosti dosiahli preukázateľné výsledky.
Nutnou podmienkou sú skúsenosti s prácou v danej oblasti.
Je to rôznorodá práca, ktorá predstavuje mnohokrát aj tzv. “multitasking” a beh na dlhšiu trať. Na druhej strane však poskytuje slobodu organizovania svojho pracovné času a zaujímavé inovačné projekty. Je vhodná pre tých, ktorí sa chcú presadiť, zvládať výzvy, ktoré ich môžu posunúť aj v kariérnom rebríčku a v neposlednom rade veľmi dobré finančné ohodnotenie, kde konečná odmena nemá žiadne limity.
Máte presvedčenie o tom, že ste dôslední, systematickí a písomné vyjadrovanie je Vašou silnou stránkou? Nemáte problém učiť sa neustále na sebe pracovať?
Na začiatku sa môžete oprieť o kompetentnú nadriadenú, ktorá Vám rada pomôže a podelí sa s Vami o svoje bohaté skúsenosti. Neskôr sa od Vás očakáva úspešné dokončovanie zverených projektov.

Hoci sídlo spoločnosti sa nachádza v Bratislave, výkon pozície je možný aj formou “home office”. Je však nutná koordinácia a aj osobná prítomnosť v sídle firmy, čo znamená aj cestovanie, ak máte bydlisko v inej časti Slovenska. Forma spolupráce je iba formalita. V každom prípade sa stanete členom veľmi dobrého, úspešného a stabilného tímu. Pomoc kolegov a priameho najvyššieho vedenia, ktoré má veľmi dobré meno vo svojom odvetví, je samozrejmosťou. Dobré výsledky Vám zabezpečia dlhodobú a istú budúcnosť. Môže to byť výzva práve pre Vás.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je spoločnosť PROJECT PARTNERS spol. s r.o. so sídlom v Bratislave, ktorá sa zaoberá spracovaním a realizáciou projektov z fondov EU - (prieskum trhu počas prípravy projektu, vypracovanie žiadosti o nenávratný finančný príspevok, manažment verejného obstarávania, poradenstvo) hlavne v oblasti životného prostredia a energetiky. Okrem iného úzko spolupracuje aj so spoločnosťou LIGHTECH, ktorá patrí medzi 5 najlepších na slovenskom trhu v oblasti svetelnej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

koordinátor EÚ projektov, požadujeme minimálne ročnú prax s písaním žiadostí o NFP, skúsenosti s pr
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť pri výkone práce
•“ sedliacky rozum” a ochota veľa sa učiť
• preukázateľné výsledky z predchádzajúcej pracovnej činnosti
• schopnosť určiť si priority podľa dôležitosti
• dôslednosť pri príprave a spracovávaní projektov
• odolnosť voči stresu

Exelect je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. Sme konzultačno - poradenská firma, ktorá sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým
na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas
výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Performia s.r.o.
Stará Vajnorská 90
831 04 Bratislava