Pridať inzerát

Asistent podpory predaja ( sales office back up)

Performia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stará Vajnorská 90, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ odmeny podľa výkonnosti až do výšky 20% základného platu
  • Termín nástupu: Ihneď, prípadne dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vypracovanie cenových ponúk ( práca v systéme Flowii a Offeris )
• práca s objednávkami, zasielanie objednávok dodávateľom a overovanie dodacích termínov ( práca v systéme Pohoda )
• vybavovanie a evidencia reklamácií
• zabezpečenie prepravy
• vedenie registrácie projektovaných svietidiel u dodávateľov
• vyskladnenie a naskladnenie tovarov
• vedenie monitoringu výziev
• kontrola a príprava zmlúv
• správa cenníkov a ich aktualizácia
• písanie žiadosti o nenávratný finančný príspevok

• zázemie stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti, ktorá pracuje s najnovšími technológiami vo svojom odvetví
• možnosť práce na zaujímavých projektoch aj v zahraničí
• veľmi dobré pracovné podmienky, rovnako ako aj systém odmeňovania za dosiahnuté výsledky
• od samotného začiatku pomoc a opora zo strany dobrého tímu (mladý kolektív) aj od vedenia spoločnosti
• účasť na seminároch, školeniach, zabezpečené kontinuálne vzdelávanie

Výkon práce člena obchodného tímu je vždy náročný. Preto na túto pozíciu hľadáme výraznú osobnosť, ktorá už v predchádzajúcom období dosiahla dobré výsledky v predchádzajúcom zamestnaní. Nechýba Vám chuť a ochota pomáhať obchodnému tímu a technické produkty a riešenia, ktoré firma poskytuje svojim zákazníkom Vám nie sú cudzie? Hľadáme niekoho, kto dokáže zvládať a organizovať viaceré rôznorodé činnosti a vytvárať si v práci poriadok a systém, v prípade potreby koordinovať prácu kolegov a niekedy, ak je to potrebné, preberať od kuriérov aj zásielky. Žiadne nudné sedavé zamestnanie. Na druhej strane spoločnosť s minimálnou fluktuáciou, ktorá má veľmi dobré meno vo svojom odvetví, poskytuje svojim zamestnancom rozvoj, priestor pre odborný aj kariérny rásť a dlhodobú istotu a budúcnosť. Môže to byť výzva práve pre Vás.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je spoločnosť LIGHTECH spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v Bratislave, ktorá patrí medzi 5 najlepších na slovenskom trhu v oblasti svetelnej techniky.
LIGHTECH spoločnosť s ručením obmedzeným je moderná spoločnosť, ktorú tvorí tím nezávislých kreatívnych ľudí zameraný na komplexný, koncepčný návrh a realizáciu osvetlenia. Hlavným cieľom je spokojnosť ich klientov, osvetlenie, ktoré obohacuje priestor, vytvára emócie a ostáva v pamäti užívateľa a návštevníka. Spoločnosť sa zúčastňuje na konferenciách, výstavách a odborných seminároch a sú zapojení do procesu normalizácie a tvorby legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

MS Office - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• flexibilita a schopnosť rýchlej adaptácie na zmeny
• odolnosť voči stresu
• samostatnosť pri výkone práce
• “ sedliacky rozum” a ochota sa učiť
• preukázateľné výsledky z predchádzajúcej pracovnej činnosti
• schopnosť určiť si priority podľa dôležitosti
• zdravé sebavedomie a drive

Exelect je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. Sme konzultačno - poradenská firma, ktorá sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým
na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas
výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Performia s.r.o.
Stará Vajnorská 90
831 04 Bratislava