Pridať inzerát

Obchodník v špedícii

Performia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pestovateľská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacfix od 1.600 € + odmeny na základe výsledkov
  • Termín nástupu: Ihneď, prípadne dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívna účasť na vyhľadávaní nových obchodných príležitostí v cestnej nákladnej doprave
• vyhodnocovanie ponúk a dopytov
• spolupráca pri cenotvorbe jednotlivých prepráv (vrátene tendrov) a obchodovanie s prepravami
• komunikácia s dopravcami, zákazníkmi
• v prípade potreby obchodné stretnutia so zákazníkmi
• administratívne práce spojené so zabezpečením prepravy
• príprava podkladov a reporting vedeniu spoločnosti

• možnosť veľkej slobody v rozhodovaní a tvorení, dôležité sú výsledky
• kompetencie
• zázemie stabilnej spoločnosti s dlhoročnou históriou, dobrou pozíciou v špedícii a vlastným vozovým parkom, ktorá má ambíciu ešte výraznejšie expandovať, a aj preto sa rozhodla posilniť aj toto oddelenie
• vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť neustále odborného, osobnostného aj kariérneho rastu na šéfa oddelenia a istá budúcnosť
• tvorivá pracovná pozícia
• vysoká podpora najvyššieho vedenia

Je to veľká výzva a beh na dlhšiu trať. Hľadáme nadšenca pre obchod v danom odvetví, ktorý bol úspešný už v predchádzajúcom pôsobení, a ktorý sa chce neustále učiť a postupne pracovať na svojej kariére. Je však dôležité, aby ste už mali skúsenosti v oblasti dopravy (disponent, špeditér, dispečer), nakoľko je to veľmi špecifické prostredie. Ponúkame Vám tvrdú prácu, v ktorej musíte postupne prekonávať mnoho prekážok, aby ste dosiahli výsledky, a tým si zabezpečili manažérsku pozíciu. Dostanete však vysokú podporu vedenia spoločnosti a budete sa opierať o veľmi dobré meno svojho zamestnávateľa v danom segmente. Ak ste typ, ktorý je ochotný na sebe pracovať, veľa sa učiť a začať ako obchodník, tak je to výzva práve pre Vás. Bude sa od Vás očakávať vysoká miera samostatnosti a vlastných nápadov. Benefitom Vám budú veľké kompetencie v rozhodovaní, tvorení a možnosť za sebou vidieť skutočné výsledky. Takisto si budete ovplyvňovať vlastný príjem, ktorý môže postupne rásť, neexistuje strop - dôležité sú výsledky. Pre firmu sa postupne môžete stať kľúčovým človekom, ktorý sa stane vedúcim celého oddelenia. Ak chcete byť súčasťou firmy, ktorej účelom je nie len zabezpečiť klientom kvalitnú a efektívnu prepravu, ale ktorá kladie aj vysoký dôraz na životné prostredie a trvalú udržateľnosť a navyše pracuje s najmodernejšími technológiami, je táto pozícia vhodná práve pre Vás. Chcete pomáhať firemným klientom s dodávkou kvalitných služieb? Potom sa nemusíte báť o svoj zárobok a istú dlhodobú budúcnosť. Prihláste sa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť BOSTA, s.r.o. je jedným z popredných dodávateľov dopravných služieb na Slovensku a ďalších krajinách už viac ako 15 rokov. Zameriava sa na cestnú prepravu tovaru v rámci EÚ, špecializuje sa na prepravu tovaru výmennými nadstavbami, tzv. „swap body“, prepravu veľko objemovými návesmi a prepravu nebezpečného tovaru. Na zníženie nákladov a optimalizáciu prepráv využívajú vlastný servis, čím sa znižuje doba prestojov a spružnili sa tým opravy vozidiel. Ich účelom je ponúkať najvyššiu kvalitu a profesionalitu poskytovaných služieb, ktorá je zabezpečená vyškolenými pracovníkmi, ktorí dokážu pružne reagovať na zmeny v požiadavkách zákazníkov. Spoločnosti záleží aj na životnom prostredí, preto prijala opatrenia, ktorým môže prispievať k jeho ochrane (znižovanie emisii skleníkových plynov, zvýšenie podielu energie z obnoviteľných zdrojov). Viac informácii nájdete na http://www.bosta.sk/ a Facebook BOSTA.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

nutná min. 2 ročná prax v oblasti dopravy
2

• prax v doprave (disponent, dispečer, špeditér, obchodník)
• znalosť anglického alebo nemeckého jazyka minimálne na úrovni B2 (schopnosť plynule komunikovať) nutnou podmienkou
• chuť pokračovať vo vybudovaní väčšieho oddelenia a jeho prevzatia ako manažér
• ochota neustále sa vzdelávať a tvoriť

Exelect je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. Sme konzultačno - poradenská firma, ktorá sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým
na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas
výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Performia s.r.o.
Stará Vajnorská 90
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Bogárová
Tel.: +421905618304
E-mail: poslať životopis