Electrical Design Engineer/ Inžinier pre dizajn elektrických častí

Performance Business, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacZákladná mzda 1600€ + bonusy
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projektovanie elektrických častí PS ( Power Systems) jednotiek
- príprava elektrotechnických výkresov, simulácií, systémových schém, kabeláže, zoznamu materiálu, nastavenie riadiacej jednotky, funkčných testov a procesov montáže
- spracovanie podkladov pre užívateľské mauály a kontrolu, testovacie procedúry pre výrobu
- vytváranie a implementácia inžinierskych zmien v objednávkach
- analyzovanie technických problémov vo výrobe a u zákazníka
- vedenie projektov implementácie nových výrobkov
- poskytovanie technickej podpory pre obchodné oddelenie vo fáze predobjednávky ( nákladové kalkulácie, realizovateľnosť dizajnu a časové plánovanie)
- výkon ostatných prác a činností podľa potreby a pokynov nadriadených, ako aj podľa interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel alebo postupov definovaných pre túto pozíciu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná spoločnosť, ktorá poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zamerané na oblasť elektrotechniky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- veľmi dobré zručnosti v inžinieringu elektrických obvodov; elektrické simulácie sú výhodou
- skúsenosť s používaním elektrických meracích zariadení
- skúsenosť s IEC 60950-1
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou
- znalosť softvéru pre elektrický desing je výhodou
- technické a analytické myslenie, precíznosť, presnosť, zodpovednosť, nezávislosť, spoľahlivosť a flexibilita
- schopnosť viesť tím a projekty

Performance Business s. r. o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.