Pridať inzerát

Logista- export v Kysuckom Novom Meste

Performance Business, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,21 EUR/hod.Príplatky (uvedené v časti "Zamestnanecké výhody, benefity")
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na VZV vo výrobnej spoločnosti
- manipulácia s tovarom, nakládka a vykládka tovaru
- zodpovednosť za export vyrobených kusov
- príprava dokumentov

- príplatok za prácu v noci, za prácu nadčas, za prácu vo sviatok
- príspevok na dopravu
- príspevok za dochádzku
- príspevok za produktivitu
- práca v stabilnej spoločnosti, možnosť dlhodobého zamestnania
- vstupná lekárska prehliadka hradená zamestnávateľom
- starostlivosť, pomoc a podpora zverených zamestnancov zo strany koordinátora našej spoločnosti
- stravné lístky v hodnote 4€ za každý odpracovaný deň

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozície sú obsadzované pre klienta, ktorý pôsobí ako výrobca komponentov pre automobilový priemysel. Hlavným výrobným programom sú rámy automobilových sedačiek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- pracovitosť
- dochvíľnosť
- presnosť
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

Performance Business s. r. o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Adresa spoločnosti

Drieňová 1J
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov