Pridať inzerát

Operátor výroby - Bytča

Performance Business, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlavná 1491, Bytča
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,57 EUR/hod.- Dochádzkový bonus 70€ (pri splnení podmienok), - Mesačná odmena 60€ (pri splnení podmienok), - 13. a 14. plat (pri splnení podmienok), - Stravné lístky v hodnote 4€, - Príplatky za prácu v noci, cez víkend (+15€)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manuálna práca v stoji pri poloautomatickej linke
- montáž dverových modulov pre automobilový priemysel, ktoré ovládajú systém dvier, kabeláž, reproduktor, motorček, ktorý dvíha okno, zámok, držiaky dverí aj polohovače dverí
- výroba zámkov do áut, či už kufor alebo do dvier

- 13. a 14. plat
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
- stabilný príjem
- starostlivosť o zamestnancov zo strany koordinátora našej spoločnosti
- práca na hlavný pracovný pomer

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím zasielajte svoje životopisy na:
z.salajova@p-r.sk alebo nás kontaktujte na tel. čísle +421 917 489 713

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, zameraná na montáž dverových modulov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Performance Business s. r. o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Adresa spoločnosti

Drieňová 1J
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov