Telefonista, administratívny pracovník marketingu - Brigáda, Stáž

People2People, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do marketingového tímu hľadáme juniorného marketéra, ktorého prácou bude telefonovať zákazníkom a administratívne vypomáhať kolegom.

Tvojou náplňou práce bude telefonovať novým či potenciálnym firemným klientom, spravovať a korigovať dáta v tabuľkách a aktualizovať informácie v marketingových databázach.

Inováciám a efektívnejšiemu prístupu sa však medze nekladú. Budeš komunikovať s našimi existujúcimi používateľmi, ale aj s tými, ktorí nás ešte nepoznajú. Čím lepší budeš, tým viac si zarobíš.

Pozícia je vhodná aj pre absolventa, pracovná doba je flexibilná a je možné ju vykonávať on-site aj na diaľku. Občas sa však určite budeme vídať.

Tvojou úlohou bude:

- Vyhľadávať potenciálnych partnerov online a kontaktovať ich telefonicky

- Spravovať marketingové databázy

- Korigovať dáta v tabuľkách, zoznamoch a databázach podľa pokynov kolegov
- Komunikovať s týmom aj na pravidelnej báze
- Koordinovať si interné zdroje, ktoré ku svojej práci budeš potrebovať

Požiadavky:

- Dobré komunikačné a presviedčacie schopnosti
- Byť pripravený a vedieť v komunikácii s partnermi argumentovať a pohotovo reagovať
- Schopnosť veci dotiahnuť do konca
- Elementárne chápanie marketingu a fungovania webu sú výhodou
- Skúsenosť s MS Excel alebo Google Sheets je nevyhnutnou podmienkou

- Práca formou dohody, živnosti alebo fakturácie na firmu podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Google Sheets - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Wilio je dynamicky rastúca technologická spoločnosť, ktorá zjednodušuje cestu zákazníkov pri stavbách a rekonštrukciách ku kvalitným a overeným stavebným spoločnostiam. Naša platforma (web aj app) spája zákazníkov s najlepšími miestnymi odborníkmi a poskytovateľmi rôznych služieb - jednoducho, intuitívne a rýchlo.

Do dnešného dňa sme pomohli len na slovenskom trhu vyriešiť viac ako 70 000 projektov pre zákazníkov. Máme takmer 30 000 registrovaných profesionálov a firiem na Slovensku. Aktuálne expandujeme do Maďarska, Rumunska a Turecka.

Wilio sa umiestnilo v Deloitte Technology Fast 50 CE pre rok 2021 a je jednou z 3 slovenských spoločností s najvyšším potenciálom rastu podľa Deloitte.

Viac na www.wilio.sk

Napísali o nás:
Trend https://bit.ly/2RgonIH
Pravda https://bit.ly/2CJdLOP
Techbox https://bit.ly/2O77NsI
Fony https://bit.ly/2SlqBYT
MojAndroid https://bit.ly/2yvzzuf