Montážnik/montážnička v sériovej výrobe ! Mzda od 950€ v čistom !

PEOPABLE, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Beluša
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame pracovníkov mužov aj ženy do strojárskej sériovej výroby na pozíciu :
MONTÁŽNIK/OPERÁTOR
- upínanie kusov a spustenie poloautomatických strojov
- montáž komponentov
- kontrola a meranie výrobkov
Práca na 3zmeny / PO - PI s možnosťou nadčasov

+ hodinová mzda od 5 € - 7€/hod v čistom + príplatky
+ 50-140 € dochádzkový bonus
+ príplatok za nadčasy, nočné zmeny, ...
+ strava zabezpečená ZDARMA
+ doprava z okolia ZDARMA (Dca-Ilava) (Púchov-Považská Bystrica)
+ v prípade potreby zabezpečíme ubytovanie v DCA ZDARMA

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte emailom alebo na uvedenom tel.čísle a rada si s Vami dohodnem osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou je:
- skúsenosť s používaním meradiel
- práca s technickou dokumentáciou
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

- nutná účasť na pracovnom pohovore

Facebook : Ponukampracu.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !
Sme spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaným práce v strojárskej,elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade poteby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.