Pridať inzerát

Nová práca - nový život! (operátor výroby)

PEOPABLE, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacPonúkame ti dochádzkový a výkonnostný bonus, príplatok za prípadný odpracovaný sviatok a sobotu. Plus nástupný bonus od 50€ - do 150€.
  • Termín nástupu: 15.08.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj na novom mieste v novom kolektíve ľudí v automobilovej spoločnosti, kde sa môžeš naučiť nové zručnosti a schopnosti pri obsluhe poloautomatických strojov v rámci Dubnice nad Váhom. Pracovať môžeš na dve aj tri zmeny.

Firemný autobus ťa z okolia Dca odvezie na každú zmenu. Vo firemnej jedálni si môžeš vybrať čerstvé a teplé jedlo. V prípade, že budeš potrebovať, môžeš dostať zálohu zo mzdy a byť ubytovaný v novopostavenej ubytovni.

Viac informácii sa dozvieš na www.ponukampracu.sk alebo napíš na [email protected], prípadne fb: ponukampracu.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak máš chuť pracovať a naučiť sa niečo nové, popri tom si manuálne zručný/á a spoľahlivý/á, nám to stačí.

Facebook : Ponukampracu.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !
Sme spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaným práce v strojárskej,elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade poteby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.