Elektromontážnik vo výrobe nabíjacích staníc pre elektromobily

PEOPABLE, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 4600, Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiacMzda s bonusmi od 850€ v čistom, v prípade elektro vyhlášky je mzda vyššia Mzda pre SZČO podľa dohody od 7€
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných montážnikov na 2 prípadne aj 3 zmeny do elektro výroby
v Dubnici nad Váhom.

Náplň práce:
- montáž elektronabíjačiek a komponentov podľa dokumentácie
- jednoduchá obsluha prideleného stroja
- vizuálna kontrola vyrobených kusov
- zapájanie jednotlivých dielov podľa schémy

DOPRAVA ZDARMA
+ v prípade potreby UBYTOVANIE ZDARMA
STRAVA ZABEZPEČENA PRIAMO VO FIRME
DOCHADZKOVÝ BONUS 70€
NADČASOVÉ BONUSY

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis alebo ma kontaktujte na tel.číslo : 0918/ 544 554

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- chuť pracovať
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť

Facebook : Ponukampracu.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !
Sme spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaným práce v strojárskej,elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade poteby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.