Pridať inzerát

Skladník/Balič

PEOPABLE, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná, Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiacMzda v čistom s bonusmi od 800€: - dochádzkový bonus 70€ - nadčasové bonusy - príspevok na stravu v hodnote 2,20€
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do spoločnosti šikovných chalanov do skladu. Práca je na 2 až 3 zmeny. Platné papiere na VZV a sú výhodou.

Náplň práce:
- príjem tovaru
- naskladnenie tovaru
- vykládka/nakládka
- práca s PC a skenerom
- balenie výrobkov

- zabezpečíme ti nové papiere na VZV
- dochádzkový bonus 70€
- nadčasové bonusy
- doprava zdarma ( Trenčín, Pruské, Ilava Horne Srnie, Nemšová)
- strava priamo vo firme ( aj na poobednej)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- chuť pracovať
- manuálna zručnosť
- samostatnosť

Facebook : Ponukampracu.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !
Sme spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaným práce v strojárskej,elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade poteby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.