Pridať inzerát

Pracovníci vo výrobe filtrov v Trenčíne

PEOPABLE, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 1 000 EUR/mesiac4,5 -5,5 €/hod vrátane bonusov
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame pracovníkov na trvalý pracovný pomer prípadne živnosť do zabehnutej a veľmi modernej výrobnej spoločnosti v Trenčíne.

Náplň práce :
- obsluha pridelených strojov
- montážne práce vo výrobe filtrov
- kontrola kvality /vizuálna/
- balenie
Pracuje sa v 3zmennej prevádzke Po -Pi

+ mzda od 850€ v čistom (vrátane bonusov)
+ stabilné zamestnanie - nie pre automobilový priemysel
+ práca v príjemnom a čistom prostredí
+ doprava z DCA a NMnV zabezpečená

Pre viac informácií pošlite prosím svoj životopis na email : peopablesro@gmail.com alebo ma kontaktujte telefonicky. Rada sa s Vami dohodnem na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- skúsenosti s prácou vo výrobe sú výhodou

Facebook : Ponukampracu.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !
Sme spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaným práce v strojárskej,elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade poteby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.