Pridať inzerát

Operátor výroby - obsluha CNC strojov

PEOPABLE, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Beluša
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ mzda v závislosti od predchádzajúcich skúseností až 1300 Eur mesačne
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame pracovníkov mužov aj ženy do strojárskej sériovej výroby na pozíciu :
OPERÁTOR/ OBSLUHA CNC POLOAUTOMATOV
- upínanie kusov
- spúšťanie stroja a drobné korekcie
- kontrola a meranie výrobkov
Práca na 3-4 zmeny

+ hodinová mzda od 4,5 € - 7€/hod v čistom + príplatky
+ 50-90 € dochádzkový bonus
+ príplatok za nadčasy, nočné zmeny, 4-zmennú prevádzku...
+ strava zabezpečená ZDARMA
+ doprava z okolia ZDARMA (Dca-Ilava) (Púchov-Považská Bystrica)

Viac informácií rada poskytnem telefonicky. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte emailom alebo na uvedenom tel.čísle a rada si s Vami dohodnem osobné stretnutie.
Obsadzujeme viacero pracovných pozícií na TPP aj živnosť v okolí Dubnice nad Váhom,Ilavy, Nového Mesta nad Váhom,Považskej Bystrice...
Všetk ynájdete na : www.ponukampracu.sk
Facebook: Ponukampracu.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s obsluhou CNC strojov sú výhodou
- používanie meradiel
- ochota pracovať v 3-4zmennej prevádzke
- nutná účasť na pracovnom pohovore

Facebook : Ponukampracu.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !
Sme spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaným práce v strojárskej,elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade poteby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.

Adresa spoločnosti

Areál ZTS č.924
018 41 Dubnica nad Váhom